Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
441 postów 424 komentarze

drnowopolskiblog

dr nowopolski - Unikający stereotypów myślowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i świata

Zagrożenia wynikające z elektronicznej fatamorgany

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W przeciwieństwie do Dzieci Bożych, istoty będące tworem szatana, cechują się koniecznością nieustannego ładowania elektroniczną fatamorganą w celu zagwarantowania ich całkowitej separacji od otaczającej realnej rzeczywistości.

 Globalistów od dawna prześladuje świadomość bolesnego faktu, że kilka miliardów pospólstwa na naszej planecie, nie tylko nie jest im do niczego potrzebne, ale wręcz przeciwnie , stanowi ciągłe zagrożenie potencjalną destabilizacją nowego porządku światowego (NWO).    

 
Alternatywą dla tej sytuacji byłaby wojna światowa z użyciem broni masowego rażenia, która wyniszczyłaby gros populacji. Nikt nie mógłby jednak zagwarantować globalistom ich komfortu w powojennym świecie. 
 
Z tego też powodu zrodził się przed dekadą genialny projekt globalnej mistyfikacji epidemiologicznej. Czysto „medyczny powód” pozwoliłby sterroryzować strachem i zatomizować „społecznym dystansem” niemal całą ludzkość, oraz wprowadzić, jako logiczną terapeutyczną konsekwencję, przymusowe globalne „szczepienia” odpowiednim preparatem depopulacyjnym. 
 
Projekt ten, jakkolwiek genialny, wymagał spełnienia  jako warunku sine qua non totalnego wynaturzenia ludzkości. Bowiem, w swojej masie, tylko istoty całkowicie pozbawione umiejętności rozeznawania otaczającej ich rzeczywistości, mogłyby stać się ofiarami takowej mistyfikacji, oraz  jej przekupnymi wykonawcami.
 
Bowiem do wdrożenia takiego projektu w życie, potrzeba w skali globalnej, milionów „polityków”, „dziennikarzy”, informatyków, „medyków”, a także „służb porządkowych”. Ktoś musi 24/7 tumanić motłoch poprzez propagandowe media, kłamać na temat statystyk i  „medycznych konsekwencji epidemii”, wymuszać na obywatelach uległość w odniesieniu do drakońskich, pozbawionych sensu i logiki, ale za to niezwykle szkodliwych ograniczeń funkcjonowania społeczeństwa.  
 
Nawet najbardziej podły i sprzedajny człowiek, musi zdać sobie sprawę, jakie konsekwencje wdrożenia tego zamysłu w życie, będą jego udziałem i w naturalnym odruchu instynktu samozachowawczego, przeciwstawić się temu projektowi ze wszystkich sił.
 
 Niestety takowej reakcji u ŻADNEGO ze „światowych przywódców” i innych wymienionych powyżej „luminarzy”, nie można zauważyć. Kontynuują oni nadal teatrzyk kukiełkowy dla pospólstwa udając konflikty, animozje, oraz różnice poglądów w większości kluczowych problemów świata. Wyjątek stanowi jedynie ich zaskakująca zgodność co do natury „globalnej pandemii”.
 
W celu weryfikacji powyżej zaobserwowanych faktów,  globaliści wyszli  wprzódy z pierwszym stadium „pandemii”, jako projektem pilotażowym, bacznie obserwując reakcje społeczne. Spolegliwość i bezmyślność przygniatającej większości populacji globu, wypełniającej zbrodnicze polecenia „władz”, udowodniły ponad wszelką wątpliwość całkowite wynaturzenie  tejże większości, a światowych władców w pierwszej kolejności. 
 
Jednakowoż, w przeciwieństwie do Dzieci Bożych, istoty te będące de facto tworem szatana, cechują się koniecznością nieustannego ładowania elektroniczną wirtualną fatamorganą w celu zagwarantowania ich całkowitej separacji od otaczającej realnej rzeczywistości. Wyłączenie, tak jak odcięcie źródła prądu robotowi, spowoduje ich całkowitą bierność. Aliści, w miarę upływu czasu, zaczną do nich wracać naturalne odruchy ludzkie, a co za tym idzie świadomość rzeczywistej sytuacji. 
 
I cóż zobaczą? 

     Nędzę i bezrobocie spotęgowane ostatecznym załamaniem się           zbankrutowanego system gospodarczego.
 
Totalne zniewolenie zakazami i nakazami ekonomów zarządzających nimi w imieniu globalnej oligarchii.
 
Pełną atomizację społeczną powodującą ostateczny rozpad tych resztek naturalnych więzi cywilizacyjno-kulturowych, które jeszcze funkcjonowały przed obecną mistyfikacją koronawirusową.
 
Pełne upodlenie w ich własnych oczach, poprzez  poddanie się groteskowym i poniżającym godność Dziecka Bożego poleceniom sług szatana: kagańcom, rękawiczkom, pomiarom temperatury, obowiązkowym „szczepieniom”, itd., itd.
 
 
Istnieje duże prawdopodobieństwo, że ujrzenie przez nich faktycznej rzeczywistości, może skutkować nie tylko szokiem, ale również gwałtowną reakcją społeczną, niezbyt bezpieczną dla rządzącej oligarchii.
 
Stąd też wynikają  „prognozy” o nieuchronnym nadejściu kolejnej fali pandemii i to już we wrześniu. Unisono tych przepowiedni rozlegających się ze wszystkich zakątków planety, świadczy o poważnym podejściu globalnej oligarchii do drugiego etapu tego imponującego projektu. Jakiekolwiek opóźnienie w jego wdrożeniu mogłoby bowiem skutkować opisanymi powyżej konsekwencjami.
 
Tym, którzy ciągle jeszcze nie zatracili  kontaktu z realiami, pozostaje  natomiast jedynie modlitwa o rychłą interwencję Stwórcy w ten szatański projekt! 
 
 
 
 
 

KOMENTARZE

 • Media aby podtrzymać narrację potrzebowały wielu zgonów;
  W Kanadzie (prowincjach Ontario i Quebec) ok. 80% wszystkich zgonów z zakwalifikowaną przyczyną covid19 miało miejsce w domach starców i domach dla przewlekle chorych. W pewnym okresie do niektórych z tych obiektów skierowano wojsko, gdyż sytuacja stała się dramatyczna i rodziny upominały się o zdecydowaną reakcję władz. Wojsko sporządziło swoje niezależne raporty o zastanej sytuacji, która to wyglądała prawie na ludobójstwo. Otóż oprócz tego, że:
  1. Z reguły osób starych i z licznymi chronicznymi schorzeniami nie poddaje się droższym terapiom i nie kieruje do szpiala gdy spodziewany jest długi pobyt,
  2. W ośrodkach tych lekarz pojawia się bardzo rzadko lub wcale,
  3. Pensjonariuszom aplikuje się dzienne dawki psychotropów przekraczające normy dla ich wieku, aby wymusić zobojetnienie i apatię,
  4. Ocięto pensjonariuszy od rodzin aby nie mogli się poskarżyć lub opuścić placówki,
  to w dodatku stwiedzono, że:
  a. duża część personelu przestała przychodzić do pracy, gdyż rząd wydał ustawę, że kto się obawia zarażenia może pozostawać w domu na zasiłku,
  b. pensjonariusze nie byli żywieni i pojeni po kilka dni,
  c. również po kilka dni nie zmieniano im pieluch i leżeli we własnych odchodach niejednokrotnie z zakażeniami w odleżynach.
  d. zapaleń płuc czy gryp u wielu z nich po prostu nie próbowano leczyć gdyż personel bał się o swoje zdrowie,
  e. pokoje z regułu są 4 osobowe (można przedzieli kotarą) ale taki układ powoduje łatwość przenoszenia zarazków z chorego na zdrowych,
  f. wiele salowych i pielęgniarek pracowało na raz w kilku tego typu placówkach co dodatkowo sprzyjało przenoszeniu zarazków.
  Tak więc wziąwszy powyższe pod uwagę, dla mnie wygląda to na sabotaż i ludobójstwo "soft".

  PS. Autorowi za tekst "wlepiłem" 5 zwiozdek.
 • Czy to ci "którzy ciągle jeszcze nie odzyskali kontaktu z realiami, czy ci którzy zatracili kontakt z realiami już na zawsze?"
  .

  Czy jest już za późno?


  UWAGA! KORONA Virus BAĆ SIĘ! KORONA Virus BAĆ SIĘ! KORONA...


  https://i.redd.it/tbtcpzn19qq31.jpg
  https://hateandanger.files.wordpress.com/2012/03/toilet-headed-people-listening-to-asshole-on-tv-talk-shit.jpg

  Bogumił Boguchwał
 • Pełna zgoda z Autorem.
  Trudno coś dodać - bo wszystko już napisano. To jest proces ubezwłasnowolniania ludzkości, który niesamowicie przyspieszył jako konsekwencja tzw. antyfrancuskiej rewolucji - gdzie ludzi równano za pomocą gilotyn w imię - albo równość albo śmierć. Po drodze mieliśmy fizyczne eliminacje setek milionów ludzi - w tym ludzi wartościowych - bo przecież albo równość albo śmierć. W czym równość? Równość w przerobie każdego człowieka na szatańskie odchody?
  Wniosek?
  Jak ma być inaczej na Ziemi - skoro ludzie ciągle nie maja pojęcia, że Ziemię zamieszkują dzieci Boga i wrogie im dzieci Złego? Przecież ludzie ciągle nie potrafią nawet po owocach ich rozpoznać!
 • ...
  Panie Autorze.

  Napiszę tu niejako w temacie o czymś, na co w tamtym tygodniu jeszcze nie zwróciłem uwagi, choć to zauważyłem.
  Dziś do mnie dotarło sedno.
  Spieszę z wyjaśnieniami.

  Już od kilku tygodni w mojej miejscowości funkcjonuje punkt SKUPU PODRĘCZNIKÓW. Papierowych książek. Ale nie beletrystyki, poezji, TYLKO PODRĘCZNIKÓW. Wszystkich jak leci.

  Dziś będąc na zakupach natknąłem się na kolejny taki przybytek!

  W stosunkowo niewielkiej miejscowości, na małym obszarze w centrum, funkcjonują aż DWA skupy PODRĘCZNIKÓW. Papierowych książek.

  Po co?
  Ja wiem.
  A Pan? i Czytelnicy?
 • @demonkracja 10:05:48
  W ubiegłym tygodniu był pogrzeb znanego tradycjonalisty francuskiego, pisarza Jeana Raspail`a, autora m.in. powieści Obóz Świętych, w której przewidział to, co mamy. Niektórzy twierdzą, że wraz z nim umarła stara Francja. Chorował na raka, umierał w samotności w szpitalu, gdzie nie dopuszczono do niego rodziny z powodu świrusa. Niech spoczywa w pokoju.
 • @wercia 10:35:55
  ----------
  "Chorował na raka, umierał w samotności w szpitalu, gdzie nie dopuszczono do niego rodziny z powodu świrusa. Niech spoczywa w pokoju."
  ----------
  Tak - jest więcej ludzi, którzy widzą co się tak naprawdę dzieje - ale tylko nieliczni przebijają się do tzw, ogółu - ale i tak z marnym skutkiem.
  Wniosek?
  Ludzi wprowadzono w jakiś niepojęty, szatański letarg.
 • @demonkracja 13:33:12
  //Ludzi wprowadzono w jakiś niepojęty, szatański letarg.//

  On ma swoją naukową nazwę. Ten letarg.

  DEMOKRACJA.
 • Korona wirus juz sie ludziom znudzil.
  Nie bedzie drugiej fali bo drugi raz to samo nie zadziala. Beda musieli cos nowego wymyslic. Zagrozenie od alienow na przyklad. Napewno cos oryginalnego wymysla.
 • @Kmieć 14:43:52
  ----------
  "On ma swoją naukową nazwę. Ten letarg.

  DEMOKRACJA."
  ----------
  Tak - ponieważ wymyślono ją właśnie w tym celu - w samym Piekle.
 • @Kmieć 14:43:52
  O demokracji już się nie mówi, nie wspomina się też o prawach człowieka. Jesteśmy bowiem w okresie przejściowym do nowego porządku, w którym już nic nie będzie takie, jak było. Ludzie znależli się w stanie podgotowanej żaby, która nie ma sił wyskoczyć ani nawet podskoczyć. Niedobrze to widzę.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031