Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
441 postów 424 komentarze

drnowopolskiblog

dr nowopolski - Unikający stereotypów myślowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i świata

Koronawirus a złośliwość Stwórcy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nikt z członków społeczeństw nie zadaje oczywistego wydawałoby się pytania: PO CO NAM SZCZEPIONKA NA SAMOISTNIE ZANIKAJĄCEGO WIRUSA?

Filantropii i dobroczyńcy Ludzkości, tacy jak Bill Gates, George Soros, bankierzy nowojorskiej Wall Street, londyńskiego City oraz ich usłużni agenci stanowiący „elity” nowoczesnych społeczeństw XXI wieku, nie od dziś borykają się z trudnościami w swej walce o lepsze jutro Człowieka.
Globalna mistyfikacja pandemii koronawirusa, obok innych niezbywalnych walorów, dała im niepowtarzalną szansę wyprodukowania szczepionki przeciw temu śmiercionośnemu zagrożeniu i globalnego jej zastosowania w celu depopulacji naszej planety.
 
Tymczasem nieprzewidywalne zachowanie się wirusa, krzyżuje im szyki. W mediach głównego nurtu zaczynają pojawiać się narzekania wybitnych wirusologów, że samoistne gwałtowne zanikanie wirusa uniemożliwia im prowadzenie studiów epidemiologicznych niezbędnych do wypracowania wspomnianej szczepionki:
Takie zachowanie wirusa nie można określić inaczej niż wyjątkową złośliwością Stwórcy! Zmarnować tyle wysiłku kwiatu współczesnych „uczonych”, to chwyt poniżej pasa!
 
Na szczęście nie wszystko jeszcze stracone! Przed nami druga odsłona „pandemii” zaplanowana na wrzesień tego roku. Jest nadzieja, że do tego czasu „uczeni” owi wypuszczą ze swych laboratoriów broni biologicznej jakiegoś innego bardziej zajadłego syntetyka i z marszu rozpoczną pracę na stosowną nań szczepionką.
 
Pomimo to zrozumiałe jest rozgoryczenie naszych, wspomnianych na wstępie artykułu, „dobroczyńców”, jak również ich zakłamanej maszyny propagandowej tak zwanych „mediów głównego nurtu” oraz „wybitnych polityków” wszelkiego autoramentu i narodowości. 
 
Mnie osobiście nurtuje natomiast fakt, że nikt z członków „nowoczesnych społeczeństw” nie zadaje oczywistego wydawałoby się pytania: PO CO NAM SZCZEPIONKA NA SAMOISTNIE ZANIKAJĄCEGO WIRUSA?
 
O kagańcach, rękawiczkach gumowych, odstępach epidemiologicznych i całej pozostałej masie nakazów, zakazów, ograniczeń i restrykcji już nie wspomnę. Choćby z tego powodu, że zapamiętać takiej wyliczanki rozumni obywatele i tak nie byliby w stanie.
 
Tak więc przyszłość zapowiada się ciekawie!
Rozgrywka Boga z Szatanem na polu ludzkiej totalnej głupoty i bezmyślności.
 
Ciekawe co z tego wyniknie?
 
 

    

KOMENTARZE

 • "Ciekawe co z tego wyniknie?"
  Cóż może wyniknąć - chyba tylko to, że w Ameryce biali będą całować czarnych - tym razem w d*pę - bo buty już im całowali.
  Wniosek?
  Biała rasa jest kompletnie ubezwłasnowolniona przez czarci pomiot - i to już w wymiarze globalnym - więc pomijając to przyszłe całowanie czarny w d*pę przez białych - ów czarci pomiot może z białymi zrobić wszystko. Wszystko! Wszystko co się nie mieści w ludzkiej głowie.
 • Taa,,,,,
  Szwecja: „Rozprzestrzenianie koronawirusa jest poza kontrolą. Najnowsze dane są alarmujące"
  https://podroze.onet.pl/koronawirus-szwecja-rowazane-jest-wprowadzanie-zamkniecia-miasta/yw9bx15
 • Postęp jak cholera;
  Dawniej to "władcy Ziemi" mieli kupę roboty z depopulacją. Musieli najpierw osadzić na czele lokalnych władz usłużnych sobie psychopatów. Wywołać wojny. Dowieźć "pogłowie ludzkie" do obozów lub gułagów. Ustawić na rampie i tam odzielać: silnych a mało inteligentnych do roboty, a resztę do gazu lub innej eksterminacji.
  Obecnie wszystko odbedzie się w miejscu zamieszkania i bez zbędnej szamotaniny ofiar. Kryteria selekcji pozostają te same. Kiedyś stosowano listy proskrypcyjne, a obecnie ich odpowiednik - profilowanie według działalności realnej i wirtualnej.
  I tak; silni a mało rozgarnięci pójdą do roboty, a reszta na tę "specjalną szczepionkę" co to zwalcza życie.
 • ...
  //Tymczasem nieprzewidywalne zachowanie się wirusa, krzyżuje im szyki.//

  Czyżby?
  A czy coroczne mutacje grypy przeszkadzają im szczepić każdej jesieni miliony ludzi przeciwko?
  Z czego duża część, zwłaszcza starszych, osób tych szczepień nie przeżywa z powodu występowania bardzo ciężkiego zapalenia płuc po przeciwgrypowym szczepieniu?

  Dla "unych" mutowanie COsherVIDeo19/84 to jak dar od samego jahve.

  Z całą resztą się zgadzam, szczególnie z tym, że w ZAPLANOWANEJ drugiej fali "pandemii" "uny" dopiero pokażą na co ich stać.
  Wiosenna część tej hutzpah to był zaledwie test, sprawdzenie na ile mogą sobie pozwolić.
  Zdemokratyzowane społeczeństwa świata pokazały, że "uny" z ludźmi mogą zrobić, co im się żywnie podoba.

  P.S. 5*
 • @Fala za falą
  " Tak więc przyszłość zapowiada się ciekawie! "

  Trudno się nie zgodzić. Zwłaszcza w kontekście obecnej Polski, gdzie plandemia koronawriusowa pokazała, że porażająca większośc mieszkańców Polski (nie mylić z Polakami) to ludzie bez podstawowego rozumu.

  Ale jak to się mówi w "Warszawiance"

  "Kto przeżyje wolnym będzie
  kto umiera-wolnym już".

  Będzie trzęsło :)
 • @Kmieć 19:28:20
  A Ty kto? Z Jowisza? Z Tobą nic nie robią? A może jednak, tylko z tej drugiej strony?
  Na grypę sezonową nie przymusu szczepień - starsi raczej się nie szczepią bo siedzą zwykle w domach w sezonie grypy, nie muszą pracować po 12 godz. dziennie.
  "Zaplanowana" druga fala pandemii już zaczęła się w Chinach. Chińczycy w wielkiej panice, debile, co nie? A Ty "najmondrzejszy" wytłumacz im, ze nie ma pandemii, ze to une zaplanowały.
 • @lorenco 19:45:10
  Kolego Lorenco, Ty na pewno przeżyjesz depopulację :-)
 • @Nibiru 19:48:58
  Jako zdrowy człek, raczej tak.
 • @lorenco 19:54:32
  "Jako zdrowy człek, raczej tak."

  Ty padniesz jako pierwszy, bo z powodu noszenia maseczki nabawisz się chorób dróg oddechowych. Obarczając przy tym całe społeczeństwo kosztami swojego leczenia.

  A nawet jak przeżyjesz to tylko dlatego, że nowy system potrzebuje ludzi z mentalnością niewolników.
 • @Nibiru 19:48:58
  "Kolego Lorenco, Ty na pewno przeżyjesz depopulację :-)"

  I to jest naprawdę lekko przerażające :)
 • @kowalskijan584 19:59:28
  Noszę różne maseczki, ochrony przeciwpyłowe, przeciwogniowe, (teraz dodatkowo przeciw wirusowi), od lat, ze względu na wykonywanie zawodu.
  I płuca mam jak dzwon.
  Zatem przestań pieprzyć.
 • @kowalskijan584 20:04:49
  Oby Cię KARMA nie dopadła.
 • @lorenco 20:07:59 i @ lorenco 17.06.2020 20:11:21
  "Noszę różne maseczki, ochrony przeciwpyłowe, przeciwogniowe, (teraz dodatkowo przeciw wirusowi), od lat, ze względu na wykonywanie zawodu.
  I płuca mam jak dzwon."

  Aha, przez 10 godzin dziennie nosisz te maseczki (a nie tylko gdy taka konieczność) i płuca masz jak dzwon. Rozumiem twoje rozumowanie. Czyli nie rozumiem.

  "Oby Cię KARMA nie dopadła."

  Karmę sam sobie wybiorę.
 • @kowalskijan584 20:24:28
  Jak się gasi pożar, zwłaszcza np. lasu, nie dość, że nosisz ciężką odzież to jeszcze hełm i maski, do tego toporki, pompy itd. Nieraz z chwilami wypoczynku trzeba więcej niż 10 godzin.
  Chociażbym pisał do Ciebie godzinami, ty masz zbroję jak rycerz...i głowę też zakutą.
 • @lorenco 20:39:22
  Tobie to juz nic nie pomoże. Ty nawet sikasz ze strachu w gacie jeśli słyszysz o chorobie tropikalnej której nigdy w Polsce nie załapiesz. Jesteś po prostu niedoinformowany i odporny na wiedzę jak przysłowiowy osioł.
  Ciebie dać na ministra zdrowia, to szumowiński ze swoją psychopatyczną naturą jest cieńkim bolkiem.
 • @lorenco 20:07:59
  najlepiej to załóż je wszystkie razem. Będzie ci po pierwsze do twarzy, po drugie wszystkie wirusy ze strachu w gacie się posrają jak Cię zobaczą i będziesz super bezpieczny.
 • @lorenco 20:39:22
  Po trzecie - tego wirusa przed którym tak drżysz tak naprawdę to nikt nie widział, nikt nie ma na niego testów, a choroba którą niby wywołuje jest prawdopodobnie wywołana falami elektromagnetycznymi z testów 5G.
  Tak twierdzą poważni specjaliści. fragmenty wirusów wykrywanych testami są prawdopodobnie odpadami walki organizmu z zaburzeniami jego funkcjonowania wywołanymi właśnie falami elektromagnetycznymi.
  Poza tym z twoim podejściem będziesz paradował w potrójnej masce nawet do śmierci, bo to jest taki nowy porządek światowy- szczególnie dla strachliwych. Ale nie martw się. Dowiedziono, że osobniki tchórzliwe, podejrzliwe i bojące się nosa zza węgła wystawić żyją dłużej od tych hura-bura.
 • @zadziwiony 21:19:17
  Jesteś hmmm...głupi, przepraszam. Jak my strażacy mamy gasić pożary? Podchodzić do samochodów z wypadków, które mogą wybuchnąć, do pogorzelisk, kiedy dymi, pyli aby znaleźć oby nie zwłoki lecz przyczyny pożaru?
  Rozbierać się do naga?
  Weź rozbierz się do naga i łaź po sklepie, bo jest taka ewentualność, że w odzieży są składniki, które powodują raka na przykład!
  A jak nie, to noś namordnik w tym sklepie bo inni ludzie tego sobie życzą tak jak nakazał SANEPID.
 • @zadziwiony 21:28:47
  Ja też nie widziałem żadnego Janusza a wiem, że są.
 • @zadziwiony 21:28:47
  Brak większych imprez masowych w Niemczech do co najmniej końca października - wynika z doniesień mediów, które powołują się na źródła rządowe.
  Ale tchórze w tym niemieckim rządzie!
 • @zadziwiony 21:28:47
  Dyskutowanie z tym osobnikiem (lorenco) jest równie bezcelowe jak dyskutowanie z Interesariuaszem i Oskarem!
  Na ich zaczepki nie należy reagować, olać ich ciepłym moczem- niech sieją panikę pomiędzy sobą!
 • @władek 21:56:55
  żeby wierzyć rządom, to rzeczywiście trzeba postradać rozum..... lub mieć świadomość i mentalność przedszkolaka- czyli żadnej wiedzy o mechanizmach rządzących światem.
 • @władek 21:56:55
  Na wieki wieków, AMEN!
 • @kowalskijan584 22:24:39
  Dzisiaj zdejmowaliśmy NAGO gniazda szerszeni. Trzy gniazda w trzech oddalonych od siebie miejscach, tzn. w trzech innych miejscowościach naszego powiatu. Do tego dwie stłuczki drogowe, nic nikomu się nie stało.
  Pozdrawiam, dziękuję za dyskusję, dobranoc.
 • @lorenco 20:39:22
  "Jak się gasi pożar, zwłaszcza np. lasu, nie dość, że nosisz ciężką odzież to jeszcze hełm i maski, do tego toporki, pompy itd. Nieraz z chwilami wypoczynku trzeba więcej niż 10 godzin."

  Rozumiem, codziennie, dzień w dzień gasicie płonący las pełen dymów i nosicie maski i inny sprzęt na sobie. Przez 10 godzin i mimo tego macie zdrowe płuca.

  Czyli noszenie ochronnej odzieży ŚREDNIO raz na miesiąc na interwencji (bo ile się tych takich przypadków się zdarza, gdzie trzeba nosić namordniki?) to to samo co przymusowe noszenie takich namordników CODZIENNIE PRZEZ WIELE MIESIĘCY.

  Dla mnie brzmi to "logicznie".

  Noś namordnik ile wlezie, szybciej skończysz w niebie.
 • @kowalskijan584 22:27:43
  Dzisiaj zdejmowaliśmy NAGO gniazda szerszeni. Trzy gniazda w trzech oddalonych od siebie miejscach, tzn. w trzech innych miejscowościach naszego powiatu. Do tego dwie stłuczki drogowe, nic nikomu się nie stało.
  Pozdrawiam, dziękuję za dyskusję, dobranoc.
 • @lorenco 22:29:27
  "Trzy gniazda w trzech oddalonych od siebie miejscach, tzn. w trzech innych miejscowościach naszego powiatu. Do tego dwie stłuczki drogowe, nic nikomu się nie stało.
  Pozdrawiam, dziękuję za dyskusję, dobranoc."

  A ile było jednostek straży? Bo jeśli na przykład, były 3 jednostki to na każdą wypadła około jednej interwencji. Wynika, że 2 godzinna interwencja (nie wiem ile taka interwencja trwa więc tak sobie zakładam) raz na 8 godzin pracy dziennie... nieźle.

  Przy stłuczkach też nosiliście namordnik?
  Dobranoc.
 • @kowalskijan584 22:43:12
  Ale pierdoły piszesz, wybacz:)
  Piosenka dla Ciebie:)
  https://www.youtube.com/watch?v=ADlGkXAz1D0&list=RDMMRhMYBfF7-hE&index=4
 • @władek 21:56:55
  Właśnie was olewam, dawno nie widziałem takiego wysypu mądrych inaczej,

  chyba przeniosę się na onet, albo do wybiórczej, aby z inteligentami pogadać.
 • @interesariusz z PL 23:46:28
  Nie przejmuj się, judaszów wszędzie pełno, coraz więcej. I głupoli.
  Taka sprawa, np. nie ma tirówek na trasie, przedtem było fajnie, bo żona nie chciała nigdy brać w paszczu, tirówka tak a teraz posucha:)
  Albo: nie mogę iść i zarwać nowej dupy, uciekają ode mnie bo bez maski chodzę:) Poza tym nie widzę twarzy tej dupy jak jest w masce:)
  Albo: niech staruchy wymrą a moja teściowa przede wszystkim:)
  Albo: nie będę jechał nad Bałtyk czy w Tatry, bo tam jeżdżą wieśniaki i gołodupce, ja mam bilety na Teneryfę a nie mogę jechać, tragedia:)
  To są autentyczne wypowiedzi, które ja słyszałem "naocznie":)
  Poziom wypowiedzi jak niektórych na Neonie:)
 • @lorenco Szczepić się czy nie szczepić? "Jeden fakt jest oczywisty. Szczepienia powodują więcej zniszczeń i zgonów niż
  ewentualne choroby, co zwykle kłamliwe mas media skwapliwie przed nami ukrywają z wiadomych przyczyn.


  Główną przyczyną są wielkie pieniądze od firm farmaceutycznych za wspieranie firm produkujących groźne szczepionki - tak przez mas media jak i przez władze.


  Są także inne, ukryte przyczyny!

  Firmy farmaceutyczne to najbogatsze firmy świata, poza... bankami.


  Są one w stanie przekupić niemal każdego, a Bill Gates, producent szczepionek nie posiadający żadnej ważnej pozycji w jakimkolwiek rządzie na świecie, traktowany jest przez media z większym szacunkiem niż prezydent USA czy Rosji.

  A to świadczy o jednym.

  Pieniądze Gates, a mogą nie tylko manipulować niemal wszystkie opinie mas mediów na świecie, ale mogą je, mówiąc delikatnie 'zachęcać' do opinii pozytywnych.


  Doskonale jest także znana nam nienawiść rządów nasienie węża i mediów do rasy białej, w szczególności nienawiść do Słowian.

  Ową typową nienawiść możemy dokładnie obejrzeć w zsynchronizowanych międzynarodowych protestach przeciwko władzom za rzekome zabójstwo przez policję jednej czarnej osoby. Celem tych protestów jest rzekomy rasizm rasy białej!

  Czy szczepienia są bezpieczne?

  Nie!!! Niezwykła porcja kłamstw publicznych, która ukazała nam wiele prawdy o koncernach farmaceutycznych, zwłaszcza w kwestii Korony Wirusa stawia owe koncerny pod olbrzymim znakiem zapytania. Nie posiadają one praktycznie żadnej wiarygodności, podobnie jak rządowe media.

  Korona Wirus okazał się już doskonale przygotowanym hoaxem światowym. Niemcy, Włochy i inne państwa oficjalnie przyznały ze jest to hoax, podobnie jak kilku członków rządu USA oficjalnie stwierdziło przed kamerami, że to nic innego jak zwykłe ćwiczenia. Największymi dowodami są coraz liczniejsze głosy lekarzy, w tym odznaczonych nagrodami Nobla, którzy otwarcie przyznają, że owa pandemia to oszustwo.

  Stowarzyszenie Amerykańskich Lekarzy i Chirurgów pozywa do sądu FDA za „irracjonalne” zakłócenie dostępu do ratującej życie Hydroksychlorochiny. Ów lek jest niezwykle skuteczny przeciwko grypie. Zwróćmy uwagę, że do sądu pozywa Stowarzyszenie lekarzy a nie jakiś jeden 'nieposłuszny' lekarz.

  Po za tym jakie niebezpieczeństwo dla osób po 70-tce stanowi jakiekolwiek przeziębienie, uderzenie w twarz czy przewrócenie się na ulicy z powodu rozlanego ojeju na chodniku? Olbrzymie, ponieważ znaczna ilość podobnych wydarzeń grozi im śmiercią ze zwykłym przeziębieniem włącznie! I największy argument przeciwko temu hoaxowi.

  Komu więc mamy wierzyć? Kłamliwemu premierowi, który nie rozróżnia płci ludzkiej, czy grupom doskonałych lekarzy, zwłaszcza tych, którzy otrzymali najwyższe światowe odznaczenia?

  A właśnie politycy, Bill Gates i firmy farmaceutyczne wywierają olbrzymie naciski na premierów rządów o wprowadzenie OBOWIĄZKOWYCH SCZEPIEŃ!

  Gdyby szczepionki były bezpieczne, stalibyśmy ochoczo i z niecierpliwością w kolejkach po następną szczepionkę - dla nas i dla naszej rodziny. Tak, jak kupujemy bez wahania witaminę C czy inne potrzebne nam leki.

  Niestety szczepionki są niezwykle niebezpieczne i oczywiście są na to bardzo solidne dowody. Owe niebezpieczeństwa w pełni potwierdza ostra cenzura Google, Twittera i Facebooka wszelkich materiałów ujawniających ich zabójcze efekty.

  Jakie mamy obiekcje względem bezpieczeństwa szczepień?

  Źródło - https://www.nvic.org/NVIC-Vaccine-News/March-2011/No-Pharma-Liability--No-Vaccine-Mandates-.aspx

  22 Lutego 2011 r. Sąd Najwyższy USA uchronił firmy farmaceutyczne przed wszelką odpowiedzialnością za szkody spowodowane użyciem szczepionek na zlecenie rządu, podczas, kiedy firmy mogłyby wyprodukować bezpieczniejszą szczepionkę.

  1 Odtąd firmy farmaceutyczne sprzedające szczepionki w Ameryce nie mogą być pociągane do odpowiedzialności przez ławę przysięgłych w sądzie, jeśli szczepionki te uszkodzą mózg, czy nawet spowodują śmieć, aczkolwiek mogłyby być mniej toksyczne.

  2) Jeśli zostaniesz sparaliżowany szczepionką przeciw grypie lub twoje dziecko zareaguje bardzo negatywnie na szczepionkę wymaganą przez szkołę i umrze lub stanie się niepełnosprawne, będzie cierpieć na epilepsję, autyzm, astmę, cukrzycę lub upośledzenie umysłowe, jesteś pozostawiony sam sobie. Nie otrzymasz absolutnie żadnej pomocy od nikogo.

  Obecnie rząd USA może legalnie korzystać z uprawnień policyjnych, aby zmusić każdego Amerykanina do otrzymania setek szczepień pod groźbą kar, podczas gdy tych, którzy ucierpieli ze względu na szczepienia, łatwiej będzie ich 'zmieść' pod dywan.

  Kongres był szantażowany w 1982 przez producentów lekarstw. Aby zrozumieć, jak to się stało, musimy cofnąć czas do 1982 roku. Wtedy cztery duże firmy farmaceutyczne (Merck, Wyeth, Lederle, Connaught) szantażowały Kongres grożąc, że przestaną sprzedawać szczepionki w Ameryce, chyba że zostanie wydane prawo dające im pełną protekcję przed postawieniem przed sądem.

  Mój komentarz: Był szantażowany oznacza dosłownie: groziło to wycofaniem olbrzymich finansowych dotacji dla polityków od firm farmaceutycznych.

  Przemysł farmaceutyczny wiedział, że mają poważne kłopoty, ponieważ stara, prymitywna szczepionka przeciw krztuścowi w zastrzyku DPT spowodowała zapalenie mózgu i śmierć wielu dzieci; żywa doustna szczepionka przeciwko polio powodowała kalectwo dzieci i dorosłych; a Amerykanie złożyli pozwy o pociągnięcie firm farmaceutycznych do odpowiedzialności za bezpieczeństwo ich produktów.

  Jeden dzień po tym, jak Sąd Najwyższy w USA zablokował procesy przeciwko firmom farmaceutycznym za to, że nie uczyniły szczepionek bezpieczniejszymi, otwarto drogę do pozwów przeciwko producentom samochodów o to, że pasy bezpieczeństwa nie były bezpieczniejsze.

  Znacznie więcej jest na ten temat w tym artykule, ale zastanówmy się nad logiką owych niebezpiecznych szczepień.

  Przemysł farmaceutyczny obawiał się o swoje istnienie w przypadku masowych spraw sądowych o odszkodowania!

  Kiedy w grę wchodzą pieniądze oraz śmierć obywatela, władze stawiają na przemysł farmaceutyczny a nie na zdrowie obywatela.

  A takie obawy natychmiast podnoszą nam brew nad okiem i nasuwa się proste pytanie.

  Czyżby szczepionki były aż tak drastycznie szkodliwe i niebezpieczne, że stosowanie prawa ochrony obywateli spowodowałoby bankructwo producentów? OCZYWIŚCIE ŻE TAK!!!

  https://onalubi.pl/szczepienia/co-naprawde-znajduje-sie-w-szczepionkach/

  http://paragrafnaszczepienia.pl/jak-uniknac-przymusowych-szczepien/

  Spójrzmy na to pod innym kątem. Niemal wszystko, co jest produkowane na sprzedaż posiada gwarancję na pewien okres czasu, że produkt wyprodukowany będzie funkcjonował prawidłowo, o ile będzie użytkowany zgodnie z opublikowanymi instrukcjami obsługi. Jak: samochody, rowery, komputery i wiele innych sprzedawanych produktów.

  Hmmm... Dlaczego nie wolno się nam spodziewać tego samego od producentów lekarstw oraz szczepionek - czyli gwarancji, że to będzie działało zgodnie z celem tych leków?

  Czy wiemy o zgodzie, jaką musi wyrazić pacjent przez operacją i MUSI podpisać dokument, który uwalnia chirurga od bezpośredniej odpowiedzialności za twoją śmierć czy inne szkody?

  Istnieją więc pewne oczywiste granice naszego zaufania. Proszę więc nie produkować niczego, co nam na pewno zaszkodzi! A szkody jakie nam grożą są poważne - autyzm oraz śmierć - stałe oraz często nieodwracalne. Szczepienia przypominają pistolet z jedną kulą przyłożony do głowy. Przeżycia nikt nie gwarantuje!

  Ale przecież potrzebujemy pomocy, prawda? Zgadza się. Kto powinien ryzykować? Czy my mamy ryzykować nasze zdrowie i życie po to, aby firmy farmaceutyczne zarabiały miliardy dolarów na naszych krzywdach bez jakiekolwiek gwarancji?

  Zwłaszcza w przypadku szczepień przeciwko chorobom, które nas nie atakują!

  Nawet gwarancje nam nie są w stanie pomóc, jeżeli ofiara złapie autyzm, utraci płodność czy utraci życie. Żadna kwota pieniężna nie jest w stanie tego zrekompensować. Skoro to tak wygląda, nasuwa się oczywiste pytanie.

  Czy celem firm farmaceutycznych jest ratowanie naszego zdrowia i życia, czy celem jest napełnianie kieszeni producentów leków bezwstydnymi zyskami?

  Najwyraźniej druga opcja - bezwstydne zyski wydaje się jedyną logiczną opcją.

  Najgorsze jest to, że jesteśmy zmuszani przez wrogie nam syjonistyczne rządy do olbrzymiego ryzyka naszego zdrowia a nawet możliwości zgonu włącznie tylko po to, aby przemysł farmaceutyczny wręcz kąpał się w bogactwie.

  Nie jest więc trudne podważenie rzeczywistych celów firm farmaceutycznych, które bogacą się pod pozorem pomocy dla nas, zmuszając nas do olbrzymiego ryzyka po to, aby oni pływali w morzu pieniędzy.

  Istnieje jeszcze jedna przyczyna wyjątkowej naszej ostrożności w stosunku do przymusowych szczepień. Chęć zysku farmaceutów to jedna przyczyna. Ale istnieje druga przyczyna, która jest jeszcze bardziej dla nas niepokojąca.  Syjonistyczne i komunistyczne rządy są szeroko znane z tego, że dążą do drastycznej redukcji populacji całego świata do zaledwie 500 mln. Ale to nie wszystkie podejrzenia celów przymusowych szczepionek. A przecież rządy żydowskie planują NWO i celem tego jest nie tylko redukcja populacji, ale także wprowadzenie tzw. praw noachidzkich - głównie dla nas, dla gojów, a za najmniejsze uchybienie będzie używana kara śmierci przez ścięcie głowy.

  A bolszewicy komunistyczni są znani z wymordowania najmniej 400 mln ofiar zamordowanych w trzech rewolucjach i dwóch wojnach światowych oraz w czasach po II Wojnie Światowej. Czyli... uwielbiają oni mordy gojów!

  Obecnie Chiny są dla nas wielką przestrogą przed komunizmem. Północna Korea także.

  Zadajmy więc sobie proste pytanie!

  Czy naszym władzom można w czymkolwiek zaufać? Oczywiście że tak! Jeżeli obiecują ci śmierć, bądź pewien, że obietnicy na 100% dotrzymają. W inne obietnice jakichkolwiek polityków nigdy nie wierz!

  Czy jest jakiekolwiek rozwiązanie? Oczywiście że tak. Powróćmy do starszych przepisów, gdzie stosowano różne zioła czy mikstury, od których nikt raczej nie umierał. O gwarancję działania dawnych ziół i tego rodzaju leków mieliśmy prawo... modlenia się do Boga o pomoc i o gwarancję, aczkolwiek Bóg gwarantował nam jedno: śmierć - wcześniej czy później z powodu starości.

  Nikt nie dostałby autyzmu i z pewnością naturalne leki z rąk samego Boga nie uczyniłyby nam śmiertelnych krzywd. W Chinach czy innych państwach ludzie są leczeni głównie środkami naturalnymi, które w zdecydowanej większości przypadków dają bardzo pozytywne rezultaty. Śmierć w takich przypadkach z reguły nie jest opcją. Uczciwi ludzie, lekarze w przypadkach beznadziejnych mówią otwarcie, że szanse na przeżycie są niezwykle nikłe.

  Nie można powiedzieć nic złego na temat chirurgii, która jest rzeczywiście na niezwykle wysokim poziomie i ratuje ona wielu ludzi od niechybnej śmierci. Ja zostałem właśnie w taki sposób uratowany przez chirurga od śmierci.

  Okuliści są także na wysokim poziomie, ale... zwykli lekarze... niestety 'leczą' nas chemią i to bardzo nieskutecznie, ponieważ jakiekolwiek zioła są przeciwne ich edukacji. Rak jest łatwo rozpoznawalny ale niezwykle rzadko wyleczalny i ofiar raka jest kilkanaście więcej razy niż ofiar jakiekolwiek grypy czy wirusa. Liczby są nie porównywalne.

  Jeżeli medycyna nie jest w stanie wyleczyć raka (wycinanie raka nie jest leczeniem) to coś wyraźnie jest źle!

  Przed szczepionkami nikt nie chorował na autyzm i na wiele innych chorób, które dawniej były zupełnie nieznane. Ale ludzie tworzący GMO, sztuczne nawozy czy inne dodatki do naszego wyżywienia jak flouride, masowe promieniowania fal o różnej częstotliwości, komórki itp. powodują już olbrzymie zniszczenia w naszym organizmie z rakiem włącznie.

  Ostatnio władze dążą do zmuszenia nas do akceptacji najbardziej śmiercionośnej sieci 5G, również nigdy nie sprawdzanej pod względem bezpieczeństwa i nie gwarantującej nam absolutnie niczego. Jest jeszcze gorzej. Już nadchodzą raporty, najczęściej ostro cenzurowane przez Google o masowych zachorowaniach ludzi będących pod wpływem promieniowania 5G.

  W tym świetle jest oczywiste, że władzom nigdy nie można wierzyć w cokolwiek, ponieważ ZAWSZE i w każdej sytuacji posługują się kłamstwami oraz oraz są posłuszne tym, którzy płacą najwięcej. Mamy więc jedną opcję jeżeli chcemy jakoś przeżyć i nie liczyć na to, że właśnie nas nieszczęście po szczepieniu ominie i wszystko będzie dobrze!

  Mamy olbrzymią ilość argumentów przeciwko kłamliwym władzom, które ponad kłamstwa szczycą się bliskim wprowadzeniem najokrutniejszych praw, jakie świat widział, czyli praw noachidzkich. Władze nie posiadają więc absolutnie żadnej wiarygodności.

  To samo dotyczy producentów szczepionek, którzy swoimi posunięciami spowodowali uwolnienie ich od jakiekolwiek odpowiedzialności za rezultaty szczepień. A to zachęciło ich do jeszcze bardziej niedbałej produkcji bez większych zahamowań, za które nikt ich nie może pociągnąć do jakiekolwiek odpowiedzialności za ich bezpieczeństwo. A jeżeli wyprodukują wyjątkowo szkodliwą wersję, która zabije powiedzmy 50% osób czy szczepionych dzieci, nadal producenci nie będą za taki błąd odpowiedzialni.

  W takim przypadku szczepienia są rosyjską ruletką.

  Albo moje dziecko umrze, albo złapie autyzm. A to przecież jeszcze gorsze, niż choroby, przed którymi zmusza się do szczepień!

  Widzimy więc jakim absurdem są PRZYMUSOWE szczepienia i z jaką ostrożnością rodzice muszą do nich podchodzić, jeżeli nie chcą zaszkodzić czy pozwolić zabić swoje najdroższe im potomstwo. To rodzice są odpowiedzialni przed Bogiem za Jego dar życia. Sprawa jest więc śmiertelnie poważna!

  Nawet w przypadku groźby zapłacenia nielegalnej i niesprawiedliwej grzywny za odmowę niebezpiecznego szczepienia, mamy obowiązek zadbania o ten dar Boży i cena za życie nasze i dzieci nie jest istotna!

  Jak zgodnie z prawem odmówić szczepień?

  Byłoby dobrze najpierw ukazać niezwykłe osiągnięcia władz w ostatnich 5 latach, które świadczą o niezwykłej trosce o kraj oraz wielu wysiłkom, aby naród polski mógł żyć w zdrowiu, dobrobycie i dostatku. Link - 5 lat zabijania Polski.

  Jak zwykle znakomity wykład Przemysława Cuske, który nie tylko przedstawia sytuację, ale podaje praktyczne sposoby walki z urzędniczym terrorem i bezprawiem. Czas wreszcie przestać zachowywać się jak strwożone owce i przejąć inicjatywę pamiętając, że atak jest najlepszą formą obrony. Źródło - Szczepionkowe ludobójstwo.
  •1. Nigdy nie deklaruj, że nie szczepisz, bo od razu staniesz się antyszczepionkowcem i ściągniesz tym na siebie kłopoty ze strony sanepidu.
  •2. Nigdy nie podpisuj „świadomej odmowy szczepienia”. Nie dość, że to jest niezgodne z prawem (!), to jeszcze natychmiast ściągnie na ciebie problemy z sanepidem.
  •3. Nie masz obowiązku szczepić dziecka zgodnie z urzędniczym kalendarzem. Ustawa z dnia 5 grudnia 2008 r o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi i Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 18 sierpnia 2011 r. w sprawie obowiązkowych szczepień ochronnych nie nakładają obowiązku szczepienia zdrowego dziecka w określonym terminie, więc masz czas od pierwszej doby do 19 roku życia dziecka. To Ty i tylko Ty decydujesz, czy i kiedy tego dokonasz (po ukończeniu przez dziecko 19 lat kończy się wakcynologiczny terror.
  •4. Urzędnik nie ma prawa decydować o terminie poddania zdrowej osoby jakiemukolwiek zabiegowi medycznemu.
  •5. Jeśli otrzymasz pismo z sanepidu lub z urzędu wojewody ponaglające do szczepień wysyłasz pismo imienne do tego urzędnika, który się tam podpisał, z zapytaniem o szczepionkę, np. jakie prace naukowe przedstawiają dowody na jej pełne bezpieczeństwo i skuteczność, jakie mogą wystąpić powikłania i jak są częste, jakie są korzyści ze szczepienia i skutki uboczne, jaka jest odpowiedzialność urzędnika, lekarza lub państwa za powikłania itp. Nigdy się nie zdarzyło, żeby urzędnik odpowiedział, zwłaszcza wyczerpująco, na te pytania, a ma taki obowiązek, dlatego piszemy wniosek do sądu administracyjnego ze skargą na urzędnika, że nie udzielił odpowiedzi na nasze pytania.
  •6. Urzędnik nie ma prawa nakazać poddania się zabiegowi, a wojewoda nie ma prawa wystawić wniosku o ukaranie grzywną przed upłynięciem terminu wykonania obowiązku (powtórzę – masz czas do 19 roku dziecka). Jeśli to robią łamią prawo, więc pozywamy ich do sądu.
  •7. Rodzic ma prawo odmówić szczepienia dziecka, bo tylko rodzic, a nie urzędnik czy lekarz, decyduje o tym w jaki sposób dba o zdrowie swojego dziecka i to definitywnie kończy sprawę i ucina wszelką dyskusję. Jeśli lekarz przymusza do szczepienia, a zwłaszcza jeśli drze mordę na rodziców łamie prawo. W takim przypadku piszemy skargę na lekarza do przychodni. A ja radzę zawsze chodzić do przychodni z dyktafonem i nagrywać drani, żeby mieć niezbity dowód ich chamstwa i pazerności (bo to nie wynika z troski o dobro dziecka, a jedynie z pożądliwości grubej kasy, jaką dostają od karteli farmaceutycznych za 100-procentową wyszczepialność).


  Proszę obejrzeć sobie także poniższe filmy

  Przemysław Cuske. Bieżąca sytuacja szczepień w Polsce [2017]
  https://youtu.be/qs4CqroBafE


  Przymusowe szczepienia w Polsce - Posiedzenie senackiej komisji zdrowia 04.07.2012
  https://youtu.be/tKd-Rx4JQ48

  Czy po obejrzeniu tych filmów nabrałeś większego zaufania do władz?

  Te filmy przekonały mnie, że wyjątków nie ma i nie mogę mieć do władz jakiegokolwiek zaufania, wiedząc, że są one wiernym sługą szatana i będą zawsze spełniać jego polecenia ochoczo, gorliwie i sumiennie.

  Podsumowanie.

  Proste pytanie. Czy znając chociaż część faktów oraz mordercze plany syjonistycznych rządów mamy jakiekolwiek szanse na zabezpieczenie naszego dziecka czy nas samych nie tylko przeciwko chorobom, ale także na... uniknięcie autyzmu czy nawet zgonu, z powodu nie kontrolowanej przez żadne rządy procedur produkcji szczepionek?

  W szczególności są wielkie obawy o już nam proponowaną szczepionkę przeciwko pseudo fałszywej pandemii Korony Wirusa, która okazała się olbrzymim światowym oszustwem w pełni potwierdzonym przez wielu najwyższej klasy profesorów a nawet noblistów, doktorów i wielu innych specjalistów w tych trudnych dziedzinach współczesnej medycyny.

  Wszelkie prognozy milionów zgonów Korony Wirusa w USA oraz na całym świecie okazały się całkowitym fiaskiem. A to udowadnia nam, że producenci szczepionek, w szczególności Bill Gates oraz producenci z Izraela nie posiadają tak potrzebnej pełnej wiedzy o skuteczności i bezpieczeństwie swych produktów i o to w ogóle nie dbają, ponieważ nie muszą.

  Kolejnym problemem jest termin ich gotowości. Dopiero od Marca tego roku nad nimi się pracuje a przeciętna długość prac wraz z odpowiednimi okresami intensywnych badać powinna trwać co najmniej 4 lata! I nawet przy takim okresie nadal nam grozi autyzm i Bóg jeden wie, co nam jeszcze zechcą wstrzyknąć dla... 'naszego dobra'.

  Zwłaszcza, że jakość i bezpieczeństwo szczepionek nie są przez władze wymagane i producenci są zwolnieni od jakiekolwiek odpowiedzialności, nawet za radykalne błędy w produkcji.

  Cel owych PRZYMUSOWYCH szczepień w takim świetle jest co najmniej wysoce podejrzany.

  Zwłaszcza, że Bóg stworzył nas w tak doskonały sposób i większość ludzi na świecie nie jest szczepiona a... grozi nam przeludnienie naszej całej ziemi!

  Dodajmy jeszcze jedno ważne i wysoce niepokojące nas pytanie.

  Czy jest możliwe, że te szczepionki mają na celu zredukowanie białej populacji Europy i Ameryki?

  Jest jeszcze jeden olbrzymi problem, poza znaną nam zawartością szczepionek, jak rtęcią czy innymi szkodliwymi substancjami. Istnieją poważne obawy o ingerencję satanistów w nasze DNA oraz zabicie tzw, genu Boga, w jaki jesteśmy przez Boga wyposażeni.

  Cytat w tłumaczeniu na polski z Wikipedii.

  Hipoteza genowa Boga sugeruje, że na ludzką duchowość ma wpływ dziedziczność oraz to, że specyficzny gen, zwany pęcherzykowym transporterem monoaminowym 2 (VMAT2), predysponuje ludzi do przeżyć duchowych lub mistycznych [1]. Pomysł został zaproponowany przez genetyka Deana Hamera w książce z 2004 roku zatytułowanej The God Gene: Jak wiara jest wbudowana w nasze geny.

  W tym linku mamy film, w którym naukowiec (nie jest to Bill Gates!) w roku 2005 ( 15 lat temu!) spekuluje na temat możliwości interwencji w postaci szczepionki, która pozbawiłaby człowieka wierzącego... wiary w Boga i zachowania się zgodnego z Bożymi Przykazaniami.

  Pokaz na filmie jest rzeczywisty, zainteresowanie także i najwyraźniej coś takiego jest 15 lat temu było realne, czego powinniśmy się zwłaszcza dzisiaj obawiać. Najprawdopodobniej świadome przyjęcie znaku Bestii 666 czy też innej liczby obliczonej według Biblii w Czasach Wielkiego Ucisku zastosuje taką szatańską technologię, która skutecznie pozbawi człowieka miłującego Boga owej... miłości do Boga i skaże taką osobę zgodnie z Biblią i wyrokiem Boga na wieczną śmierć.

  W tym linku mamy artykuł po polsku oraz godzinny film po angielsku, w którym odważna pielęgniarka ujawnia mordy i masowe oszustwa w jednym z największych szpitali w Nowym Jorku i ujawnia ona, że owe wydarzenia dzieją się z powodu $29 tyś wypłat tym, którzy zidentyfikują Koronę Wirusa. Oczywiście tego nikt nigdy nie sprawdza a ludzie są z zimną krwią i usmiechami masowo mordowani. Nie wierzyłeś do tej pory w nasienie węża? Sprawdź ten artykuł! Nasienie węża.

  Takie są obecne realia planów i czasów, w jakich żyjemy. Zwłaszcza, że w tych zwodniczych planach pomagają naukowcom szatan, upadłe anioły oraz wszelkiej maści demony, nazywane kłamliwie sztuczną Inteligencją SI. Zaufasz im?

  Decyzja - wziąć czy nie wziąć - będzie zależała od ciebie! Przemyśl to!!!
  "

  Bogumił Boguchwał
 • @Krystyna Trzcińska 07:32:30
  Nic dodać - nic ująć! Chyba tylko to, że jednostronna wojna czarciego pomiotu z ludźmi stworzonymi przez Boga - szczególnie z białą rasą - jest faktem. Hucpa ze świrusem powinna połączyć wszystkich ludzi - niezależnie od koloru skóry i miejsca zamieszkania - aby zewrzeć front i tę jednostronna wojnę czarciego pomiotu z ludźmi - uczynić dwustronną.
  Wniosek?
  Co jaki nie świrusowa, globalna hucpa ma obudzić świadomość w ludziach stworzonych przez Boga? To nie jedna rasa ludzka zagraża drugiej rasie ludzkiej a wprost przeciwnie. To czarci pomiot zagraża wszystkim ludziom - tworząc także rasizm między rasami na 1000 sposobów - bo to właśnie czarci pomiot jest rasistą nienawidzącym wszystkich ludzi - piekielną nienawiścią. To czarci pomiot słynie z nieograniczonej, szatańskiej przewrotności, więc i tzw. służbę zdrowia w skład której wchodzi farmacja - ale też i popęd seksualny odwraca tak - aby służył on depopulacji - znienawidzonego człowieka - więc nie dziwmy się, że napuszcza także np. czarnych na białych - bo podjudzanie - to czarciego pomiotu - główna broń.
  Na koniec - czarci pomiot wykorzysta każdą okazję do podjudzania ludzi na siebie - nawet pracowitość jednych a lenistwo drugich czy głupotę jednych a mądrość drugich czy zaszłości cywilizacyjne jednych przeciwko tym stojącym wyżej cywilizacyjnie - więc nie ma takiej opcji aby życie na Ziemi z nieubezwłasnowolnionym przez ludzi pomiotem - trwało po ludzku, po bożemu. Nie ma na Ziemi takiej opcji. Czas przejrzeć na oczy, czas odzyskać uśpioną przez czarci pomiot świadomość i Bogu wstydu nie robić swoja nieświadomością na tym świecie. Bycie człowiekiem to obowiązki nałożone nam przez samego Boga - chociaż dysponujemy wolną wolą - bo to dopiero owa wolna wola - człowieka może uczynić człowiekiem na Ziemi - a nie szatańskimi odchodami!
 • "Rozgrywka Boga z Szatanen na polu ludzkiej,
  totalnej bezmyślności" skończy się zwycięstwem Boga, który okaże swoją sprawiedliwość tym, którzy opowiedzieli się po stronie Szatana rozsiewając kłamstwo tym, którzy i uwierzyli w kłamstwo. Będzie płacz i zgrzytanie zębów-:)) Jak to? A gdzie miłosierdzie? Było, aż Bóg się zniecierpliwił.
  Życie z prawdą bywa niewygodne, bywa nawet ciężarem. Warto obejrzeć:
  https://www.youtube.com/watch?v=A-OiBMLIxXw

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031