Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
441 postów 424 komentarze

drnowopolskiblog

dr nowopolski - Unikający stereotypów myślowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i świata

„Planned-demic” koronawirusa i co z niej wynika

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W kontekście naszego unijnego podwórka, na czoło „przodujących państw” wysunęła się Hiszpania, która podpisała cyrograf z Billem Gatesem.

Jak to nazywają w wolnych (niszowych) anglojęzycznych mediach „plannned-demic” (pandemia kpronawirusa) nie ustępuje i to w skali globalnej.
 
Oczywiście nie jest to akcja promowana przez jeden rząd , nawet najpotężniejszy, ale manifestacja masowej psycho-operacji, koordynowanej przez globalną oligarchię, która to pociąga za sznurki wszystkich znacznejszych „rządów” świata, demonstrujących swą „zapobiegliwość” w oczach społeczeństwa.
 
Dla porównania „epidemia świńskiej grypy” z 2009 roku, według oficjalnych danych,  zainfekowała  61 milionów Amerykanów (https://www.thetruthseeker.co.uk/?p=208757), ale nikt nie wpadł na pomysł, socjalnego dystansu, dławienia gospodarki, zakazu poruszania się, itp.
 
Dziś króluje filozofia „ratowania choćby jednego życia”. Czemuż więc nie rozciąga się tej „filozofii” na inne dziedziny życia?  Tylko w USA, 35 tysięcy osób ginie rocznie w wypadkach samochodowych. Dlaczego więc nie zakazuje się ruchu kołowego? Pytanie to pozostaje bez oficjalnej odpowiedzi.
 
Nieoficjalnie możemy domniemać, że celem „planned-demic” są następujące sprawy:
 
 • ·     Załamanie globalnej gospodarki i przejęcie jej zadłużenia przez banki globalnych oligarchów;
 • ·      Usprawiedliwić nakaz globalnych obowiązkowych szczepień przeciw koronawirusowi;
 • ·     Globalnej koordynacji tzw. ID2020 satelitarnej identyfikacji i kontroli ludności;
 • ·     Zredukowanie globalnej populacji poprzez przymusowe szczepienia szkodliwymi substancjami, oraz pośrednio poprzez zaniechanie rutynowej opieki zdrowotnej nad populacją;
 • ·     Uwiarygodnienie jednego globalnego rządu, który jedynie jest w stanie zapobiec skutkom „straszliwej pandemii”;
 • ·     Przetestować i usprawnić systemy kontroli obywateli w ramach państwa policyjnego;
 • ·     Użyć groźby wirusa, jako pretekstu do eliminacji pieniądza papierowego i zastąpienia go całkowicie transakcjami elektronicznymi, podlegającymi pełnej kontroli globalnej  oligarchii.
W kontekście naszego unijnego podwórka, na czoło „przodujących państw” wysunęła się Hiszpania, która podpisała cyrograf z Billem Gatesem (https://www.anti-empire.com/country-formerly-known-as-spain-decides-to-institute-a-permanent-covid-dystopia-flog-itself-to-death/) odnośnie metod zarządzania społeczeństwem do czasu powszechnego przymusowego szczepienia. 
 
W skład „pakietu” wchodzi, między innymi, permanentny obowiązek „socjalnego dystansu”, noszenia kagańców pod karą grzywny100, ograniczenia wizyt domowych, itd.
 
Przy czym znamienne jest to, że masowe demonstracje przeciw „dyskryminacji rasowej” , gromadziły w Madrycie i Barcelonie setki tysięcy demonstrantów, nie  przestrzegających „dystansu socjalnego” i obowiązku noszenia kagańców, a pomimo to cieszyły się poparciem władz i mediów głównego nurtu, które motywowały taką postawę faktem, że  „biała rasa jest niebezpieczniejsza od koronawirusa”.
 
Wydawałoby się, że taka argumentacja powinna wzbudzić jakieś odruchy myślowe w białej większości hiszpańskiego społeczeństwa, ale jak pisze autor cytowanej publikacji: „ przygniatając większość populacji jest tak głupia, że akceptuje wszystko co podsuwa jej rząd i media. Tak, że nie pozostała już żadna nadzieja….”
 
Reasumując, bez względu na kraj i sytuację cywilizacyjno-kulturową, pełna bezmyślności i bierność obywateli, gwarantuje globalistom osiągnięcie  zamierzonych przez nich celów.
 

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog 

KOMENTARZE

 • Skoro znakomita większość społeczeństwa nie potrafi ocenić
  na ile są przydatne maseczki,

  to tak, jakby nigdy do szkoły nie chodzili,

  a więc co się dziwić, że miotają się od ściany do ściany.
 • @interesariusz z PL 22:14:17
  "Skoro znakomita większość społeczeństwa nie potrafi ocenić
  na ile są przydatne maseczki,(...)"

  I to Ty to piszesz? Sam łaziłeś w maseczce i innych zachęałeś.

  Szkołę może skończyłeś, ale za dużo z niej nie wyniosłeś.
 • @Tą bitwę wygrać możemy
  " Reasumując, bez względu na kraj i sytuację cywilizacyjno-kulturową, pełna bezmyślności i bierność obywateli, gwarantuje globalistom osiągnięcie zamierzonych przez nich celów. "

  Na szczęście państwa środkowo-południowo-wschodnio-europejskie mają inne doświadczenia historyczne niż Hiszpanie więc u Nas jest szansa, a Zachód... obawiam się, że może być ciężko... ale to nie Nasz problem.

  Niemca też nie od razu dało się pokonać. A koniec konców udało się mimo zerowych szans.

  Głupota Zachodu przy głupocie polskiej to naprawdę, Himalaje przy wzgórzu. Oni robią 100 razy więcej głupot niż my. Musimy to przetrwać.
 • @kowalskijan584 22:24:15
  Na czym opierasz swój optymizm?
  Ja widzę , że ludzie ciągle chodzą w namordnikach. Interesariusz z pewnością też go nie zdjął.
 • @zadziwiony 22:32:06
  "Na czym opierasz swój optymizm?"

  Na znajomości polskiej historii. Nieraz dostaliśmy w kość ale potem potrafiliśmy się odbić.

  Też chodzę w namordniku (w sklepie) ale to dlatego aby mnie komputerowe kamerki nie analizowały.

  Sam się zastanawiam, czy ludzie chodzą na ulicy w naryjnikach bo są głupi czy z głębszych powodów... (pewnie pół na pół- połowa to głupki a połowa to myślący Polacy)

  np. żeby ich np. automatyczne systemy nie analizowały ... a może ludzie chcą uśpić władzę, że niby obywatele tacy posłuszni są a w chwili właściwej, gdy sił będzie dosyć .... Nie wiem. Wiem tylko, że Polacy kombinowanie mają we krwi.
 • @kowalskijan584 22:51:51
  przypuszczam, że cały czas nas analizują i system podsłuchuje przez telefon. Ze dwa razy , nie tylko zresztą ja- otrzymaliśmy reklamy towarów o których rozmawialiśmy w domu. Nie szukałem przez internet, towar bardzo specyficzny i mało popularny , więc na pewno nie był to przypadek....
 • Covid to zbrodnia ludobojstwa. W amerykanskich szpitalach
  pod pozorem tego wirusa zabijaja ludzi tasmowo. Wykryla to pielegniarka Erin Marie Olszewski. Zobaczcie sami na Youtubie.
 • @kowalskijan584 22:51:51
  Też chodzę w namordniku (w sklepie) ale to dlatego aby mnie komputerowe kamerki nie analizowały.

  - boisz sie,nie masz wystarczajaco jaj, by chodzic bez szmaty i wymysliles sobie teorie, jakze prawdziwa(analize mozna dokonac po chodzie itd). Ja jako kobieta chodze bez szmaty, raz bylam wyproszona, wiec znalazlam inny sklep gdzie moge robic zakupy, przy ogolnym zaciekawieniu innych.
 • @kowalskijan584 22:21:59
  Może i szkoły nie skończłem, dlatego nijak ze zdania

  "Skoro znakomita większość społeczeństwa nie potrafi ocenić
  na ile są przydatne maseczki,"

  nie potrafię wywnioskować, czy łazić w maseczce, czy nie, i co myślę na ten temat.
 • Łociec ! Prać ?
  cyt.: "Reasumując, bez względu na kraj i sytuację cywilizacyjno-kulturową, pełna bezmyślności i bierność obywateli, gwarantuje globalistom osiągnięcie zamierzonych przez nich celów."

  Ja to mam taką cichą nadzieję że jednak w większości obywatele są jak bracia Kiemlicze. Czekają aż łociec powie "prać" :-)
 • SZOK! Mamy nowych świętych!
  Krótka historia o ewangeliście Mateuszu Morawieckim i ewangeliście Łukaszu Szumowskim:
  https://www.youtube.com/watch?v=_4QkTwSsBro
 • @kowalskijan584 Oni żyją" 1988 wszystkie materiały tylko pod rozwagę. Jak zawsze należy używać tylko i wyłącznie własnego rozumu
  .

  https://www.cda.pl/video/51523447f

  Na prawej stronie na górze mamy taki napis:

  "Widzisz ich na ulicy. Patrzysz na nich w TV. Być może będziesz na jednego z nich głosował w tym roku. Ty myślisz, że oni są ludźmi, jak my. Ty się mylisz. Bardzo się mylisz"

  Aktor grający główną rolę, Rody Piper powiedział: "Oni żyją" to film dokumentalny.

  Nawet John Carpenter, reżyser tego filmu w wywiadzie dla Yahoo w roku 2015 powiedział coś takiego.

  "Musicie zrozumieć coś. To jest film dokumentalny. To nie jest science fiction."

  Jest to już powszechna wiedza, że w mas mediach nie mogą pracować osoby spoza kręgu nasienia węża! Dwie postacie mają typowe niebieskie oczy i blond włosy - typowi arianie, których poszukiwał Hitler. Zgodnie z rzeczywistością ludzie ci są piękni i inteligentni, ale... bez sumień. Film ukazuje system opresji totalitarnej dokonywanej przez 'obcych', którzy mają do swej dyspozycji... media, wszelką władzę, czyli policję oraz aparat sądowniczy.

  Trzeba także pamiętać, że ich wygląd zewnętrzny nie jest niczym pewnym!

  Zwróć uwagę na pewien znany częściowo fakt. W transmisjach radia czy TV na żywo zawsze jest stosowane 15 sekundowe opóźnienie transmisji, czasami nawet dłuższe. Powodem jest zagrożenie dla mas mediów z powodu jakiegoś wyskoku kogoś, kto chciałby ukazać nam nieco prawdy. Powody są oczywiste. Każdy członek Hollywood czy wyższy pracownik mediów czy przemysłu muzycznego MUSI PODPISAĆ KONTRAKT Z SZATANEM! Złamanie go spowoduje natychmiastowy wyrok śmierci.

  Zadaj sobie poważne pytanie.

  Jaka informacja mogłaby powstrzymać najważniejszy mecz, film czy dziennik TV, że władze aż w tak drastyczny sposób starają się ewentualnemu ujawnieniu zapobiec?

  W niemal każdej sytuacji stykamy się z nasieniem węża, aczkolwiek nieświadomie, z powodu zupełnego braku wiedzy o nich, o ich tożsamości oraz ich niecnych planach.

  Ale oni niemal zawsze wiedzą z kim się spotykają i zawsze przed nami grają komedię.

  Zobacz także film z polskiego podwórka i zdaj sobie sprawę z tego, co nasienie węża robi z Polską i z polskim narodem.


  Co oni zrobili z Polską?
  https://www.youtube.com/watch?v=WMPNCW2m1jw&feature=emb_logo


  Nasienie węża
  http://www.zbawienie.com/nasienie_weza.htm

  Bogumił Boguchwał
 • Sytuacja nie jest tak do końca beznadziena...
  Zachęcam do wgryzienia się w "Orędzia na Czasy Ostateczne, które właśnie nadeszły", a które świat dostaje poprzez Ks. Natanka.
  Wynika z tych Orędzi jasno, że Pan Bóg wchodzi już teraz bardzo stanowczo w dzieje tego świata.
  Powiem tylko tyle, że Ks. Natanek ma obiecane w tych Orędziach, że zobaczy nowy, odnowiony Kościół a więc i świat. Niestety, nie wszyscy z nas znajdą się w tym odnowionym Kościele, a więc i świecie. Jesteśmy właśnie w przededniu wyboru naszego życia (przede wszystkim tego wiecznego).
  Zachęcam do wysłuchania tego kazania :
  https://www.youtube.com/watch?v=Z7WYZsI4q-I&t=376s
 • a
  Cóż. O tym, że jest to hutzpa - pisałem chyba już w lutym.

  Problem jest inny. Jak to wszystko "ugryźć".

  System ekonomiczny - po włączeniu w obieg gospodarek Dalekiego Wschodu - rozpada się, bo tam mają zupełnie inne pojęcia o życiu i pracy.

  Jak zatem utrzymać w równowadze ten cały system w którym jest coraz więcej nierobów (cała czarna brać w USA, a teraz dodatkowo w Europie nachodźcy i emigranci)?

  Pax americana - czyli amerykański żandarm wymuszający posłuszeństwo odpada, bo sam ma w domu kłopoty.


  Pytanie: jak autor i czytający wyobrażają sobie życie w nadchodzącym świecie? Jaki model życia wam odpowiada?
 • "Reasumując...
  ------------
  "Reasumując, bez względu na kraj i sytuację cywilizacyjno-kulturową, pełna bezmyślności i bierność obywateli, gwarantuje globalistom osiągnięcie zamierzonych przez nich celów."
  ------------
  Tak - to prawda - ale należy to doprecyzować. Otóż - globalizacja - pozwala czarciemu pomiotowi robić już w wymiarze globalnym - to - co kiedyś pomiot ów robił tylko za drutami obozów typu KL czy typu Gułag. Teraz globu ziemskiego nie potrzeba już grodzić drutem kolczastym - natomiast jak jakiś grubszy Srul puści smrodliwego bąka będąc gdziekolwiek na świecie - smród musi wąchać już cały glob. Bąka w postaci np. wyimaginowanego rasizmu białych - aby w ten sposób przykryć piekielny rasizm czarciego pomiotu do człowieka w ogóle - w tym szczególnie - do białej rasy.
  Wniosek?
  Tak naprawdę czarci pomiot robi z ludźmi - co tylko chce - od czasu szlabanu na Raj - dla Adama i Ewy. Globalizacja to tylko nowy wymiar przerobu ludzi stworzonych przez Boga na szatańskie odchody - przez czarci pomiot. Żeby nie było wątpliwości - to pan. towarzysz Hitler i ten jego nazizm - to tak naprawdę - czarci pomiot w czystej postaci. Ktoś powie - ale przecież pan, towarzysz Hitler - mordował żydów - tymczasem pan, towarzysz Hitler był prowadzony nam krótkim sznurku przez właśnie - światowy, czarci pomiot.
 • @Aga-Jaga 23:21:51
  " - boisz sie,nie masz wystarczajaco jaj, by chodzic bez szmaty i wymysliles sobie teorie, jakze prawdziwa "

  Aż ciśnie mi sie na usta, że "nie mam jaj bo wychowywałem się w matriarchacie polskim, pod dominującym wpływem kobiet (facet w Polsce przeważnie ma mały wpływ na wychowanie) " ale tego nie powiem bo byłaby to obraza Matek-Polek, że wychowuja potulne baranki zamiast mężczyzn :)

  "(analize mozna dokonac po chodzie itd)."

  Analizę można dokonać po wyrazie twarzy, ubiorze, chodzie, tonie głosu, mowie ciała i innych cechach. Tylko po co im to ułatwiać?

  " Ja jako kobieta chodze bez szmaty, raz bylam wyproszona, wiec znalazlam inny sklep gdzie moge robic zakupy, przy ogolnym zaciekawieniu innych."

  Ja raz byłem bez naryjnika i przyczepiła się do mnie milicja.
 • @kowalskijan584 09:07:38
  Do mnie doczepiła się też dwa razy. Powołałem się na odpowiednie rozporządzenie ich przełożonego-premiera i odpuścili.
 • @kowalskijan584 09:07:38
  Aż ciśnie mi sie na usta, że "nie mam jaj bo wychowywałem się w matriarchacie polskim, pod dominującym wpływem kobiet (facet w Polsce przeważnie ma mały wpływ na wychowanie) " ale tego nie powiem bo byłaby to obraza Matek-Polek, że wychowuja potulne baranki zamiast mężczyzn :)

  -Nie koniecznie w dziesiejszych czasach, wczesniej raczej wynikalo z lenistwa mezczyzn, woleli isc na piwo z kolegami, jak sluchac marudzacych dzieci. Ja uwazam, ze duze znaczenienie w wychowaniu dzieci powinien odgrywac ojciec, wiec trzymam sie tej zasady.

  Aż ciśnie mi sie na usta, że "nie mam jaj bo wychowywałem się w matriarchacie polskim

  -wiecej wiary w siebie i prosze nie zrzucac wszystkiego na bledy wychowacze. Od jakiegos wieku my sami decydujemy o sobie.

  Analizę można dokonać po wyrazie twarzy, ubiorze, chodzie, tonie głosu, mowie ciała i innych cechach. Tylko po co im to ułatwiać?

  -prosze spojrzec ludziom w szmatach w oczy(ile strachu znajduje sie w tych oczach), ja nie jestem w stanie dlugo patrzec, nic tylko zdjecie zrobic i pokazac, moze wtedy by sie obudzili. To nie sa oczy czlowieka, to jakies Zombie.  Ja raz byłem bez naryjnika i przyczepiła się do mnie milicja.

  -Zapewne bez mandatu sie obylo, w czym problem? odwraca sie i robi swoje.Policja nie byla problemem, problemem byli i sa zwykli ludzie, z taka agresja dawno nie mialam do czynienia. Uwierzyli w tv i straszyli mandatami, za nie trzymanie odstepu(dla jasnosci z mezem), zawsze pytam czy pomoc wykrecic nr. od razu gasnie taki gosc. Policja co najwyzej za zgromadzenie kazala sie rozejsc. Pozdr. Aga
 • @demonkracja 08:48:53
  Bąka w postaci np. wyimaginowanego rasizmu białych - aby w ten sposób przykryć piekielny rasizm czarciego pomiotu do człowieka w ogóle - w tym szczególnie - do białej rasy.


  -z calym szacunkiem do pana, poniewaz uwazam, ze pan kawal dobrej roboty tu odwala, ale ja nie zauwazylam rasismu wobec bialych. Nie biore pod uwage ustawek telewizyjnych, bo to jest podstawiana nam rzeczywistosc. Zdaje sobie sprawe, ze z nudow tego nie robia, zapewne po to, zeby czarny poczul swoja moc i wyjatkowosc, na szczescie nie pokrywa sie z rzeczywistoscia(jak na razie). Wiekszym problemem sa teczowi faceci( faceci-bo obok mezczyzn to oni nawet nie stali), i ogolne zezwierzecenie czlowieka( niezaleznie od koloru). Nasuwa sie pytanie jak nie traktowac czlowiek gorzej od bydla, jak on sam tak postrzega drugiego czlowieka, brzydzac sie. Wyzej w hirerarchii stawia psa, to jest prawdziwy dramat.
 • @Aga-Jaga 14:15:03
  "uwazam, ze pan kawal dobrej roboty tu odwala, ale ja nie zauwazylam rasismu wobec bialych"

  Jest dużo rasizmu. Dlaczego rasiści zaprzeczaja istnieniu rasizmu, antysemici twierdzą że kochają Żydów, a faszyści zaprzeczają że faszystowskie państwa są faszystowskie?

  Czyżby się wstydzili?
 • @Aga-Jaga 12:15:22
  "wczesniej raczej wynikalo z lenistwa mezczyzn, woleli isc na piwo z kolegami, jak sluchac marudzacych dzieci."

  Nie rozumie Pani mężczyzn. Oni uciekają nie przed dziećmi tylko przed wiedźmowatymi żonami.

  "Ja uwazam, ze duze znaczenienie w wychowaniu dzieci powinien odgrywac ojciec, wiec trzymam sie tej zasady."

  Nie jest Pani mężczyzną, więc jak może się Pani trzymać tej zasady? Zapewne to dla Pani oznacza nękanie męża za to że nie zachowuje się jak kobieta i pod dyktando. Mężczyźni zwykle kochają swoje dzieci ale wyrażają to w inny sposób.
 • @Pedant 14:23:36
  Jest dużo rasizmu. Dlaczego rasiści zaprzeczaja istnieniu rasizmu

  -najwiekszy rasista to wlasnie czarny, on w stosunku do swojej rasy, tez jest rasista, wynika z tego, ze nie wie co mowi, kilku hasel sie nauczyl, stosujac je czesto od czapy.

  antysemici twierdzą że kochają Żydów

  -o tym nie slyszalam, raczej odwrotnie, Zydzi ukrywaja swoje korzenie, oni czesto palaja do siebie nienawiscia. Do tego pochodzenia niby nikt sie przyznaje a czerpia korzysci pelna para,hmmm ciekawe kogo mam na mysli?
 • @Pedant 14:30:03
  Nie rozumie Pani mężczyzn. Oni uciekają nie przed dziećmi tylko przed wiedźmowatymi żonami.

  - przeciez panowie kochaja zolzy, tak nam jest wmawiane, a raczej mezczyznom:)

  Zapewne to dla Pani oznacza nękanie męża za to że nie zachowuje się jak kobieta i pod dyktando

  - nigdy o nekanie meza nie oskarzylam i nie planuje tego robic. Nie zyjemy pod moje dyktando, w malzenstwie chodzi o to by wspolpracowac ze soba i akceptowac wady, nie zalety, bo to przychodzi z latwoscia.
  Tak zle prosze o kobietach nie myslec, nie taki wilk straszny, jak go maluja. Pozdr. Aga
 • @Aga-Jaga 14:56:37
  "Tak zle prosze o kobietach nie myslec, nie taki wilk straszny, jak go maluja."

  Są miłe kobiety i są wiedźmy.

  "Zydzi ukrywaja swoje korzenie, oni czesto palaja do siebie nienawiscia. Do tego pochodzenia niby nikt sie przyznaje a czerpia korzysci pelna para,hmmm ciekawe kogo mam na mysli?"

  Widzę, że Pani jest znawczynią Żydów. Nie, nie wiem kogo Pani ma na myśli.
 • @Aga-Jaga 14:41:15
  antysemici twierdzą że kochają Żydów

  poprawie sie, bo niejasno sie wyrazilam, nigdy nie slyszalam zeby ktos palal miloscia do Zydow. Oni sami ukrywaja swoje korzenie, nie przyznaja sie do tego.
 • @Pedant 15:03:31
  Widzę, że Pani jest znawczynią Żydów.

  -znawczynia nie jestem, tylko wyciagam wnioski z tego co widze.

  Nie, nie wiem kogo Pani ma na myśli

  -pomysl,niedziela dluga, bez kola ratunkowego powinno sie obejsc. Milej niedzieli zycze,pozdr. Aga
 • @Aga-Jaga 15:14:25
  "Nie, nie wiem kogo Pani ma na myśli
  -pomysl,niedziela dluga"

  Bardzo przepraszam ale mam ciekawsze tematy niż dociekanie co jest w Pani głowie.
 • @Aga-Jaga 12:15:22
  " -wiecej wiary w siebie i prosze nie zrzucac wszystkiego na bledy wychowacze. Od jakiegos wieku my sami decydujemy o sobie. "

  To nie były błędy wychowawcze tylko wobec mnie-to jest problem systemowy (co z przerażeniem odkryłem niedawno). Dlatego napisałem, że w Polsce panuje matriarchat a nie, że dotknęło to tylko mnie. Efekty takiego wychowywania widać pośrednio choćby po tym ilu ludzi POTULNIE nosi namordniki.

  " -Zapewne bez mandatu sie obylo, w czym problem? "
  Ogólnie? Ogólnie, jest to dołujące kiedy widzisz, z jaką gorliwością policja pracuje, kiedy może przypiepszyć się do zwykłego człowieka.
  Nawet jeśli zachowuje się poprawnie to zawsze w głowie już tkwi myśl, że nie wiadomo co mogą z toba zrobić. A nie każdego stać na dobrego adwokata albo na kilka lat procesowania się.

  "Policja nie byla problemem, problemem byli i sa zwykli ludzie, z taka agresja dawno nie mialam do czynienia. "

  Zgadzam się, że problemem są zwykli ludzie. Ale oni skądś się wzięli, no i ważniejsze - jak ich zmienić?
 • Coś to nie tak.
  Od 15 czerwca władze Czech otwierają granice dla wszystkich krajów UE oprócz Portugalii, Szwecji i woj śląskiego.
  Jak to się ma do globalizmu to nie wiem.
  Trzeba pisać do władz Czech, a dokładnie do marszałka (hejtmana) sąsiadującego z woj. śląskim Kraju Morawsko-Śląskiego Ivo Vondraka, a także do premiera Czech Andreja Babisza, ze nie ma koronawirusa na Śląsku, ponieważ w ogóle nie ma czegoś takiego.
  Podesłać mu ten artykuł bo pewnie władze Czech nie zdają sobie sprawy, że wszystko to ściema, no chyba, że rząd czeski też podpisał cyrograf z Gatesem. Ale dlaczego w tej sytuacji otwiera się granice? Nie ma szczepionki a oni otwierają a ze Śląskiem nie. Nie wiem kto tu głupi.
 • @kowalskijan584 15:56:21
  Musisz jakiś mandacik tu pokazać na dowód, że nie nosiłeś namordnika jak ci inni.
  To, ze sobie kpisz z innych, że noszą maseczki - gie Cię to powinno obchodzić, to ich sprawa. Najwyżej w ramach protestu możesz im zdzierać z "mord".
 • @kowalskijan584 15:56:21
  To nie były błędy wychowawcze tylko wobec mnie-to jest problem systemowy (co z przerażeniem odkryłem niedawno)

  - Rozmyslanie o bledach i uzalanie sie nad soba to jest cos najgorszego, bo to nas blokuje, przed krokiem do przodu. Staram sie wychodzic z zalozenia co bylo a nie jest nie pisze sie w rejestr, goraco polecam.

  Ogólnie? Ogólnie, jest to dołujące kiedy widzisz, z jaką gorliwością policja pracuje, kiedy może przypiepszyć się do zwykłego człowieka.

  -wg mnie policja gorliwie przyjmuje zlecenia, bo musi, od zwyklych ludzi i sprawdza, bo niby skad ot tak przypadkiem w lesie czy innym rzadko uczeszczanym miejscu sie znalazla? Wystarczy byc uprzejmym, to tez sa ludzie, oni nigdy z agresja nie mowia, czesto tylko po prostu przejezdzali, mandatem nigdy nie straszyli.

  Zgadzam się, że problemem są zwykli ludzie. Ale oni skądś się wzięli, no i ważniejsze - jak ich zmienić?

  - ludzi sie nie zmieni, zmiany zawsze zaczynac od siebie, na pocieche powiem, ze ja tez tego sie ucze, bo znaczna wiekszosc bym chciala zmieniac. Milej niedzieli,malo rozmyslania o przeszlosci, zawsze patrz do przodu, staraj sie nie odwracac za siebie. Pozdr. Aga
 • @lorenco 16:30:09
  Musisz jakiś mandacik tu pokazać na dowód, że nie nosiłeś namordnika jak ci inni.Musisz jakiś mandacik tu pokazać na dowód, że nie nosiłeś namordnika jak ci inni.

  moze kiepskie porownanie, to tak jak z miloscia, nikt jej nie widzi a czuje. Z mandatami natomiast nikt ich nie widzial, ale kazdy wie, ze sa i ktos dostal, pytanie kto?
  Oczywiscie pomijam mandaty za prekosc, te istnieja i trzeba placic.
 • @lorenco 16:30:09
  "To, ze sobie kpisz z innych, że noszą maseczki (...)"

  Sto razy już podawałem ten link na neon24.pl
  ale dla takich jak ty, trzeba by go umieścić jeszcze 100 razy to może dopiero dotrze, że maseczki NIE DZIAŁAJĄ.

  "MASECZKA chroni, czy zagraża zdrowiu?"
  http://annasosnowska.pl/?p=186

  "Nie ma żadnej maseczki, co do której dowiedziono by, że chroni przed zachorowaniem na Covid-19."

  A noś sobie maseczkę ile wlezie. Tylko jak zachorujesz na jakąś chorobę płuc to lecz się za swoje a nie z moich podatków.
 • "co przewidziano w 2001 na jesień 2020" "DRUGA FALA: Fałszywa Flaga Bioterroru"
  .


  THE SECOND WAVE: A Bioterror False Flag

  https://www.youtube.com/watch?v=aEUKBSn7DLg

  Bogumił Boguchwał
 • @kowalskijan584 16:49:57
  Po co te bzdury tu przytaczasz?
  Niektóre paniusie nie noszą maseczek nawet w sklepach, ponieważ im szminka się rozmazuje. To takiego typu argument.
 • @lorenco 17:00:56
  Niektóre paniusie nie noszą maseczek nawet w sklepach, ponieważ im szminka się rozmazuje. To takiego typu argument.

  -przejdz sie po sklepie bez maski, zobaczysz ten wzrok ludzi, zrozumiesz wtedy, ze nie o szminke tu chodzi. Nawet palcami pokazuja, tylko czekaja, az np kasjerka uwage zwroci, pokaz jaja w realu.
 • oto co na temat rasizmu mówią sami czarni.
  .


  https://youtu.be/WreCjS-XerE?t=1001


  Oto krótka lista dyskryminowanych CZARNYCH miliarderów w USA.

  (czarnych milionerów w USA wymieniał nie będe, bo na neonnie nie ma tyle miejsca - jest ich około 2,000,000 (dwa miliony))

  Robert F. Smith: $5 billion
  David Steward: $3.5 billion
  Oprah Winfrey: $3 billion
  Michael Jordan: $2.1 billion
  Kanye West: $1.3 billion
  Shawn Carter $1 billion


  Wypada też pokazać prześladowanedgo CZARNOSKÓREGO pREZYDENTA USA.

  https://static.independent.co.uk/s3fs-public/thumbnails/image/2017/05/13/09/oprahobama.jpg

  https://s1.ibtimes.com/sites/www.ibtimes.com/files/styles/embed/public/2018/05/09/michael-jordan.jpg


  A to są pałace białych właściieli czarnych niewolników w USA.


  https://www.google.com/search?q=white+people+sleeping+in+cars+seattle&tbm=isch&ved=2ahUKEwjqxZeXw4HqAhVE-KwKHUmGCbwQ2-cCegQIABAA&oq=white+people+sleeping+in+cars+seatle&gs_lcp=CgNpbWcQDFAAWABg6OAOaABwAHgAgAEAiAEAkgEAmAEAqgELZ3dzLXdpei1pbWc&sclient=img&ei=TjXmXurmIcTwswXJjKbgCw&bih=637&biw=1366#imgrc=kKp3Q0Upi3YotM&imgdii=eevE7aoAwLLWtM
  Problem jest w tym, że cała arystokracja światowa , i ich popychadła "żydzi", i syjoniści MASKUJĄ się i podszywają sie jako Biali Europejczycy i na nich zwalają wine za czarne niewolnictwo nie pisząc nic o białych i Słowiańskich niewolnikach (wspomną coś czsem, ale tylko jak im to pasuje do propagandy poniżania Słowian).  https://c8.alamy.com/comp/A1YW9E/john-sturrock-network-photographers-image-ref-jsa-10058254-psd-homeless-A1YW9E.jpg


  https://static01.nyt.com/images/2019/12/17/us/17Haner/17Haner-superJumbo.jpg


  https://s.hdnux.com/photos/02/34/13/639721/3/920x920.jpg

  https://assets-c3.propublica.org/images/articles/20200324-Corona-Homeless-1200x630.jpg

  https://c8.alamy.com/comp/CW35YM/a-homeless-couple-with-their-dog-CW35YM.jpg

  https://www.heraldtribune.com/storyimage/LK/20190402/NEWS/190409386/AR/0/AR-190409386.jpg

  https://www.google.com/search?q=white+people+sleeping+in+cars+seatle&tbm=isch&ved=2ahUKEwj3x7i1woHqAhUYhKwKHQDRAW0Q2-cCegQIABAA&oq=white+people+sleeping+in+cars+seatle&gs_lcp=CgNpbWcQA1D3jQxY968MYNmzDGgAcAB4AYABiBGIAcEVkgEJMi4xLjEuOS0xmAEAoAEBqgELZ3dzLXdpei1pbWc&sclient=img&ei=gTTmXreDI5iIsgWAoofoBg&bih=637&biw=1366#imgrc=zDG5GdxHWYjx5M

  Bogumił Boguchwał
 • @lorenco "Tym przykładowym sportowcom..." - Przykładowi sportowcy, to PRZYKŁADOWE NARZĘDZIA PROPAGANDY ŻĄDZĄCYCH SATANISTÓW NWO
  ,  A na jakim dystansie BIEGA ŻYD Kubica?


  https://www.hmsschoolofchristianjournalism.org/uploads/1/0/4/1/104153586/proagenda_orig.jpg
  http://powerlifter.ru/uploads/2011/08/big_3157.jpg
  http://www.st-dialog.ru/wp-content/uploads/2012/08/247.jpg


  https://i.pinimg.com/originals/a9/39/a6/a939a6a102b6e3038e10551309343eb7.jpg

  Bogumił Boguchwał
 • @kowalskijan584 16:49:57
  Sportowcy też zachorują na płuca i będziesz ich leczył ze swych podatków?
  https://www.formula1.com/content/dam/fom-website/manual/Misc/2020CalendarAnnouncement/M232080.JPG.transform/9col/image.jpg
  https://adn.gpupdate.net/news/331149.jpg
  https://gfx.sport.radiozet.pl/var/radiozetsport2/storage/images/inne-sporty/testy-dtm-robert-kubica-z-ostatnim-czasem-w-porannej-sesji-wideo-wyniki/4125168-1-pol-PL/Testy-DTM-Robert-Kubica-z-ostatnim-czasem-w-porannej-sesji-WIDEO_article.jpg
  https://pbs.twimg.com/media/EaFeZpAX0AAE5y7?format=jpg&name=small
 • @Krystyna Trzcińska 17:31:46
  Moze mi odpowiesz, dlaczego 2 dni temu odwołano wyścigi F1 w Azerbejdżanie, Singapurze i Japonii?
  Może napiszesz do władz tych państw, że nie ma koronawirusa? Zwłaszcza do Singapuru, bo uwielbiam ten nocny wyścig. Naślij im obrazków, może Cię posłuchają i przywrócą te wyścigi?
  Odwołali wyścigi mające się odbyć we wrześniu i w październiku.
  Czekam na odpowiedź, słowną, nie obrazkową.
 • @lorenco 17:00:56
  "Po co te bzdury tu przytaczasz?"

  Chodzi ci o
  "MASECZKA chroni, czy zagraża zdrowiu?"
  http://annasosnowska.pl/?p=186

  "Nie ma żadnej maseczki, co do której dowiedziono by, że chroni przed zachorowaniem na Covid-19." ?

  A gdzie ty tu widzisz bzdurę? Jeżeli ten artykuł to bzdura to wykaż merytorycznie w którym miejscu. W dyskusjach tak się zachowują rozsądni ludzie-udowadniają swoją rację a nie krzyczą.
 • @lorenco 17:38:54
  "Sportowcy też zachorują na płuca i będziesz ich leczył ze swych podatków?"

  To sportowcy noszą maseczki cały dzień i są w podeszłym wieku?
  Może i tak jest bo przez te maseczki ciężko określić wiek a zwyczajów sportowcóww nie znam bo się nie interesuje tymi darmozjadami.
 • @kowalskijan584 19:15:19
  Jak znajdziesz się na stole operacyjnym, czego Ci oczywiście nie życzę, zastrzeż sobie, że lekarze, pielęgniarki, obsługa ma być bez maseczek: oni są w różnym wieku, operacja może trwać długo. Zachorują przez te maseczki na płuca i będziesz musiał ich leczyć ze swoich podatków.
  A nie daj Bóg, jak któryś zasłabnie przez te maseczki i operacji nie skończy?
 • @kowalskijan584 19:11:52
  "Nie ma żadnej maseczki, co do której dowiedziono by, że chroni przed zachorowaniem na Covid-19." Wiesz, jednak dowiedziono, że ogranicza rozprzestrzenianie się. Jest wiele artykułów na ten temat - aktualnych artykułów w prasie fachowej, nie będę przytaczał linków, bo i tak ich nie przeczytasz/ nie przeczytałeś bo kilka razy je podawałem nie z polskiego podwórka lecz z Am. Południowej i Środkowej, zatem nie po polsku a komu by się chciało translatora uzywać, skoro jego racja jest i już?
  A jak Ci maseczka szkodzi, możesz nosić przyłbicę, ta na pewno nie szkodzi na płuca i zatrzymuje zarazki a i Ty będziesz dmuchał w przyłbicę swoimi zarazkami a nie bez niczego w innych ludzi .. Potem ją umyj, proste.
 • @lorenco 20:59:33
  "(...) nie będę przytaczał linków, bo i tak ich nie przeczytasz/ nie przeczytałeś bo kilka razy je podawałem nie z polskiego podwórka lecz z Am. Południowej i Środkowej,"

  Nie podałeś żadnych odnośników.

  W odnośniku który podałem
  http://annasosnowska.pl/?p=186

  masz jak wół napisane, że "Maseczka spełnia jakąkolwiek rolę tylko do czasu zawilgnięcia. Potem powinna być wyrzucona i zamieniona na nową".
  Jak cię stać żeby kilkanaście razy na dzień zmieniać maseczkę to gratuluję. Większości ludzi NIE STAĆ na taki luksus.

  "Ty będziesz dmuchał w przyłbicę swoimi zarazkami a nie bez niczego w innych ludzi "

  Przyłbica to takie same zabezpieczenie jak brak przyłbicy bo pozwala na swobodny obieg niefiltrowanego powietrza. Dopiero DOBRZE DOPASOWANA do twarzy maseczka, zmieniana co kilknaście minut-2 godzin może mieć jakieś pozytywne skutki ale z drugiej strony może powodować niedotlenienie i problemy z płucami (człowiek musi się wysilić bardziej niż zwykle aby nabrać powietrza).

  "Szaliki, opaski, chusteczki i wszystko, co nie ma oznaczenia N95 lub lepszego (N100, P99, P100 itp.), nie jest pomocne. "

  A te przyłbice jakie mają oznaczenia?

  Krótko rzecz ujmując...

  Jesteś zwykłym koronapanikarzem. Więc jak chcesz nosić maseczkę a potem cierpieć na infekcje dróg oddechowych to tak rób
  ale na swój koszt.
 • Autor
  Chwalić Boga, nie udało się zrealizować żadnego z powyżej nakreślonego celu. Nie dajmy się nabrać, bo rządzący na listopad zamawiają "drugi, znacznie gorszy rzut pandemii..." Jednak wydaje mi się, że oni już niczym rzucać nie mają.
 • @Jan Paweł 08:31:18
  Pan przesadza. Ta hucpa z covid-19 nie ma nic wspólnego z nadzieją a na czasy ostateczne jeszcze poczekamy. Oczywiście, rządzący bardzo by chcieli zdusić w ludziach nadzieję, wywołać zgrozę i przerażenie, ale my wiemy, że psie głosy nie lecą pod niebiosy.
 • @lorenco " odwołano wyścigi" - ty bierzesz udział w eyścigu szczurów, a tego widowiska nie odwołali.
  .  https://media.giphy.com/media/IVbbElnUUgmPe/giphy.gif

  Bogumił Boguchwał

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031