Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
441 postów 424 komentarze

drnowopolskiblog

dr nowopolski - Unikający stereotypów myślowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i świata

W planach kolejna edycja pandemii i co dalej?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Masy powinny się delektować „sanitarnym bezpieczeństwem”, a ci nieliczni którzy nie postradali jeszcze resztek rozumu, ostatnimi miesiącami względnej swobody.

Wirus powoli ustępuje! Władze państw zachodnich stopniowo i BARDZO OSTROŻNIE ZNOSZĄ ograniczenia. Z nowojorskiego portu odpłynął okręt-szpital amerykańskiej marynarki wojennej Comfort, (https://www.channelnewsasia.com/news/world/us-navy-hospital-ship-comfort-new-york-covid-19-coronavirus-12693640) nie doczekawszy się tłumu pacjentów, pozostało natomiast 36 milionów nowych bezrobotnych ( https://www.anti-empire.com/true-number-of-americans-run-out-of-work-by-virus-maoists-so-far-could-be-10-million-higher-at-36-million/), dla których to dobra „zdławiono” gospodarkę.
 
Zostaną również w sile „wymogi socjalnego dystansu” oraz kagańce na otwory gębowe populacji. Światowa oligarchia finansowe, odgrywająca de facto rolę naszych „bogów”, zdaje sobie sprawę, że pamięć przeciętnego obywatela ogranicza się do bieżącej chwili, więc by nie zapomniał o czyhających nań mikrobach, musi nosić kaganiec, który mu o tym będzie nieustannie przypominał, a przynajmniej do kolejnej edycji „pandemii”, wstępnie zaplanowanej na jesień tego roku.
 
Premiera pt. „koronawirus” udała się władcom nadspodziewanie. Wszyscy przykładnie zastosowali się do „wymogów sanitarnych”, a zaufanie do opiekuńczych władz nawet wzrosło w zachodnich społeczeństwach:https://www.eutimes.net/2020/04/stockholm-syndrome-study-claims-people-trust-their-leaders-even-more-after-covid-19-lockdown/.
 
Demonstracji prawie nie było, nie licząc polskich prostytutek protestujących na moście łączącym Zgorzelec z Goerlitz przeciw odseparowaniu ich od niemieckich klientów. Klika osób, które ośmieliły się zaskarżyć do sądów „sanitarne ograniczania”, jako niezgodne z konstytucjami ich pastw, umieszczono w zakładach psychiatrycznych i sprawy ucichły.
 
W sumie pełny sukces! Społeczeństwa okazują się gotowe do dobrowolnego zaakceptowania globalnego państwa policyjnego.  
 
Kolejna „pandemia” odbywać się zapewne będzie pod nowym szyldem.
 
 Koronawirus odbił się negatywnie na sprzedaży meksykańskiego piwa pod tą nazwą na amerykańskim rynku. Piwo Corona dotychczas znane było z tego, że do wszystkich eksportowych partii, nienawidzący Amerykanów (Gringos) Meksykanie oddawali mocz. Nie przeszkadzało to konsumentom delektować się tym wyśmienitym napojem. Teraz, gdy słynni ze swej inteligencji Amerykanie, nieopatrznie uznali go za źródło „śmiercionośnej pandemii”, jego konsumpcja w USA spadła i oligarchowie ponieśli nieoczekiwane straty.
 
Lepszym wariantem była nazwa COVID-19 i w mym odczuciu, łatwy do zapamiętania tytuł, będzie w użyciu podczas kolejnej edycji „pandemii”. Przykładowo SOVID-20/21, tak by podświadomie sugerował przedłużenie „zarazy” na kolejny rok, a może i wszystkie dalsze lata, jakie nam jeszcze pozostały. 
 
Tak więc masy powinny się delektować „sanitarnym bezpieczeństwem”, a ci nieliczni którzy nie postradali jeszcze resztek rozumu, ostatnimi miesiącami względnej swobody.
 
 
 
 

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog 

KOMENTARZE

 • Polacy Mamy Prawo do Świerzego Powietrza !!!!
  Dosyć niszczenia gospodarki i potencjału polaków w imię jakieś dmuchanej przez żydowskie gadzinówki telewizyjne grypy !

  TO NIE PANDEMIA TO TYLKO HISTERIA żydowska !

  MAMY PRAWO DO ŚWIERZEGO POWIETRZA ! precz z żydowskim PIS !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • 5*
  "Premiera pt. „koronawirus” udała się władcom nadspodziewanie. Wszyscy przykładnie zastosowali się do „wymogów sanitarnych”, a zaufanie do opiekuńczych władz nawet wzrosło"

  Nic dziwnego, nie ma to jak wróg którego nie można dostrzec- należy go sobie wyobrazić.

  Pandemia będzie się rozwijać do listopada... kiedy to odbędą się drugie interesujące wybory. No to dziecinnie proste :) Loty na Księżyc i Marsa nadal wstrzymane.
 • @JimA 08:28:43
  Pandemia będzie dopóki wszyscy nie przyjmiemy jak to się teraz nazywa - cyfrowego identyfikatora. Chip już wyszedł z mody, bo budził niezbyt dobre skojarzenia.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031