Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
441 postów 424 komentarze

drnowopolskiblog

dr nowopolski - Unikający stereotypów myślowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i świata

Inteligencja a koronawirus i co z tego wynika

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W tym dziele, finansistom asystują nie tylko globalistyczne „elity” z ich nadania, ale rzesze urzędników, policjantów, medyków, a zwłaszcza tabuny podłych i pokrętnych „dziennikarzy”, którzy bez wytchnienia wtłaczają masom propagandowe kłamstwa.

Tak jak doświadczenia nie można nikogo nauczyć. Zdobywa się je stopniowo przez całe życie, tak inteligencji nie da się przekazać. Otrzymuje się ją jako dar Boży. Tą ostatnią można jednak u człowieka zabić. 
 
 
 
Z tym ostatnim zjawiskiem mamy do czynienia w ostatnich dziesięcioleciach „wieku informatycznego”. Naćpani geniusze informatyki koncentrują całą swą energię na przestawianiu ikonek i zakładek w kolejnych bezsensownych edycjach, równie niedorzecznych „aplikacji”, zabijając w tym procesie swoją i swych odbiorców inteligencję.
 
 
 
Szczególnie, dramatyzm osiągniętych w tym procesie rezultatów ukazuje afera koronawirusa. Na polecenie władz wysługujących się de facto globalnej oligarchii finansowej, obywatele poszczególnych państw nie wychodzą z domów, nie pracują, nie leczą się w zakładach opieki zdrowotnej, które to z polecenia tychże władz przemieniono w narzędzia terroru sanitarnego. Ile zgonów wynikło z tej przyczyny nie liczy nikt!
Po ulicach przemykają „młodzi, wykształceni” z kagańcami na otworach gębowych i komórkami przed ślepiami, nie zdając sobie nawet sprawy, że popełniają powolne zbiorowe samobójstwo. Gdyby to było osiągalne w zakresie fizjologicznym, na polecenie swych władców, przestaliby nawet oddychać, bo przecież mityczny wirus przenosi się drogą oddechową!
 
 
 
Gdyby analogiczna sytuacja miała miejsce nawet w najbardziej zacofanym społeczeństwie niepiśmiennych chłopów pańszczyźnianych, to nie udałoby się osiągnąć takiego sukcesu! 
 
 
 
Nawet najgłupszy parobek, za pomocą instynktu, zwanego wśród ludzi „zdrowym chłopskim rozsądkiem”, bez wahania pojąłby, że o ile mityczna plaga, której efektów nie widać w jego otoczeniu, może go zabić, to siedzenie w chałupie, nieuprawianie pola i niedoglądanie inwentarza, zabije go z całą pewnością. Ignorowałby on polecenia swych władz i pracował, jak należy.  Natomiast wszystkie sanitarne ekspedycje karne wysyłane przez władców spotykałyby się ze zbrojnym oporem chłopów uzbrojonych w kosy „na sztorc”.
 
 
 
W „nowoczesnym” współczesnym społeczeństwie takie wyrafinowanie intelektualne jest nie do osiągnięcia. Według oficjalnych zapewne przesadzonych „statystyk”, w Polsce na mitycznego wirusa zmarło około 500 osób. Wystarczyło to jako pretekst do całkowitego zdławienia gospodarki! 
 
 
 
Co roku na polskich drogach, będących karykaturą nowoczesnego systemu komunikacyjnego, giną dziesiątki tysięcy osób, a setki tysięcy zostają rannymi i kalekami. Pomimo to nie skłoniło to władz, tak dbających o dobro obywateli, do zakazu ruchu kołowego w III RP.  Mało tego, w zaraniu III RP zlikwidowano bezpieczny, ekologiczny i tani transport kolejowy, znów na polecenie zagranicznych „sponsorów”. Teraz na polskich drogach szaleją zachodnioeuropejskie „zmywaki” siejące w swych mercedesach śmierć i zniszczenie.  I nikomu to nie przeszkadza!
 
 
 
Niezmierzoną bezmyślność ludzi rozumie doskonale globalna oligarchia finansowa i rozzuchwaloną nią dławi coraz bardziej gospodarkę, wpędzając całe państwa i społeczeństwa w jeszcze większe długi i niewolnictwo finansowe, a poszczególnych obywateli w nędzę i beznadzieję. Równolegle pośpiesznie konstruuje globalne państwo policyjne.
 
 
 
W tym dziele, finansistom asystują nie tylko globalistyczne „elity” z ich nadania, ale rzesze urzędników, policjantów, medyków, a zwłaszcza tabuny podłych i pokrętnych „dziennikarzy”, którzy bez wytchnienia wtłaczają masom propagandowe kłamstwa.  Przy czym myślą oni jedynie o zachowaniu swych synekur. Na skonstatowanie oczywistości, że wraz z ginącymi społeczeństwami, zginąć muszo oni sami, czasu, rozumu i inteligencji już nie starcza. 
 
 

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog 

KOMENTARZE

 • Tak właśnie jest !
  Afera z koronawirusem pokazała przerażający fakt: jesteśmy stadem głupich, bezmyślnych, tępych, tchórzliwych BARANÓW!!! Czy to stado BARANÓW zasługuje na coś lepszego niż szykują im władcy świata?
  Ci zidiociali ludzie sami popędzą aby zaszczepić się przeciwko "koronie", (i jeszcze za to zapłacą!) a później będą zdychać w mękach, nie kojarząc z jakiego powodu.
  Oni są zasadnie przeznaczeni "na odstrzał", selekcja naturalna eliminuje półgłówków, w tym wypadku rękami zbrodniarzy uzbrojonymi w szczepionki!
 • żydzi zwietrzyli Złoty interes maseczkowy !
  Polacy Słowianie ! co rusz dowiadujemy sie że jakieś prywatne firmy tonami przywożą samolotami Maski ! za darmo ich nie oddadzą bo to świetny Interes maseczka w Azji kosztuje do 1 zł a w Polsce przebicie na maseczkach jest 6-8 krotne !!!!!

  Polacy ! żydostwo w Polsce przetrzyma nas z tymi zbędnymi maseczkami bo nie po to żydzi sprowadzają do Polski maseczki by leżały w magazynach !


  TO NIE PANDEMIA A HISTERIA KORONOŚWIROSOWA nie dajmy sie ogłupiać Polacy !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @ele 20:31:02 bzdura
  https://interesariusz.neon24.pl/post/154909,opatentowac#comment_1665855
 • Swiatem rzadzi dziecieca niecierpliwosc. Natychmiastowa satysfakcja.
  Wszystko ma byc juz. Pigulka ma pacjetowi pomoc natychmiast. Natychmiast ma byc obiad z pudelka lub na wynos. Samochod na kredyt. Najlepsze ciuchy na karte.
  Swiat mlodych geniuszy mowiacych szybko, machajacych rekami, siedzacych przed kompem nie potrafiacych przewidziec 2 ruchow do przodu. Powodzenia.
 • Ubezwłasnowolnianie ludzkości
  przez czarci pomiot - to proces trwający od zawsze - a zaczął się już w Raju Adama i Ewy.
  Wniosek?
  Prawda jest taka, że czarci pomiot wszelkie zło czyni ludziom ich własnymi rękami - ponieważ czarciemu pomiotowi udało się uśpić świadomość człowieka.
  Słowem - to od ludzi zależy aby tak nie było - jak jest - więc nie jest wykluczone, że ludzkość wyląduje na powrót w jaskini - i być może dopiero ten fakt - obudzi w nich wspomnianą świadomość. Kto wie - ile razy ludzkość na powrót lądowała już w jaskini w historii Ziemi?
 • @demonkracja 21:45:26
  100%.Kiedys w latach 70 tych odwiedzilem Luvr.Najwieksze wrazenie wywarly na mnie gigantyczne figury granitowe z Egiptu. Do dzis nikt nie wie jak, czym, to zrobiono i daleko nam by cos takiego zrobic.
 • @ele 20:31:02
  Kupowałem maseczki po 1,62 i 2,50, a 2 tygodnie temu w aptekach były od 5 do 10 zł.
 • @tadman 22:30:48
  I na jaka czesc ciala te maseczki zakladasz i po co? Bakterie i wirusy przechodza przez te maseczki jak by ich nie bylo bo sa bardzo, bardzo male.
 • @staszek kieliszek 23:02:50
  Bo to staje się modne tak jak u Japończyków czy Koreańców co to noszą te maseczki od lat.
 • @lorenco 01:33:58
  Koreanczycy i Japonczycy nosza maseczki bo wieje kurzem (piaskiem) z pustyn chinskich az niebo sie zolte robi. Maseczka wylapie drobny piasek ale wirusow nie wylapie.
 • Bzdury ... epidemia jest prawdziwa.
  Zagrożenie jest prawdziwe a śmiertelne ofiary całkiem realne.
  Tam gdzie zagrożenie zlekceważono tam ofiary są gigantyczne.
  USA ponad 50 tys ofiar.. W.Brytania ponad 40 tys..Włochy, Hiszpania..
  50 tys ofiar to tak jakby rozbić na wojnie z 5 dywizji wojska..
  każda po 30 tys ludzi ze stratami śmiertelnymi na poziomie 30%
  a rannych (leczonych szpitalnie) kilka razy więcej.
  Takie straty uważa się za gigantyczną klęskę.

  A to nie koniec.... choć w końcu nieodpowiedzialni idioci z USA czy zachodu zabrali się za próbę ograniczania epidemii.
  A ograniczenie epidemii polega na ograniczeniu zarażania (w warunkach gdy nie ma leku na zarazę) a ograniczenia zarażania to kwarantanny, maseczki, dezynfekcje..izolacja chorych...

  Ktoś kto teraz pisze że to ograniczanie praw ludzi do wolności..musi być bardzo niekompetentny... (czyli idiota mówiąc brutalnym językiem internetu)

  Epidemia jest prawdziwa...
  A to że przy jej okazji różni próbują zarobić ... zawsze różni próbują zarobić 24 godz na dobę prze okrągły rok .. na wszystkim..
 • @staszek kieliszek 02:21:29
  Maseczki służą by nie zarażać innych..
  Wirus roznosi się metodą kropelkową...
  Maseczka kropelki zatrzyma... (w nich są wirusy)
  i o oto chodzi...
  A ponieważ wirus zaraża już w fazie bezobjawowej... to maseczki muszą nosić wszyscy bo nie wiadomo kto jest chory bezobjawowo..

  Maseczki zatrzymują mikro kropelki wydmuchiwane podczas oddychania..
  wirus goły nie lata..sam to nie mucha.. wirus siedzi w kropelkach..
  kropelki się osadzają na "dłoniach, klamkach, na ubraniach..." a stamtąd następne ofiary pobierają go "dla siebie".. a czasem wdychają wprost gdy chory nie ma maseczki..
 • @tadman 22:30:48
  Ja kupiłem maseczki w grudniu zeszłego roku bo złapałem grupę i nie chciałem zarażać innych a miałem badania kontrolne w szpitalu (kardiologia)...zapłaciłem 3 zł za 10 szt.
  a ludzie w szpitalu patrzyli na mnie jak na "dziwaka w maseczce".
 • @Oscar 09:15:44
  A Ty dalej siejesz panikę!
  Tysiące lekarzy i naukowców z całego świata obnaża kłamstwo koronawirusowe, a ty dalej swoje! Człowieku opanuj się, jeszcze trujesz się w maseczce! Dobrze - truj się , jednego głupca będzie mniej!
  Dlaczego każda maseczka jest silnie toksyczna:
  http://pospoliteruszenie.org/Toksyczne%20maseczki.html
 • @tadman 22:30:48
  ja kupowałem po 22 gr, koniec stycznia 2020.
 • @staszek kieliszek 02:21:29
  Zależy, z jakiej materii jest robiona.
 • @Oscar 09:15:44
  Nie wierzę w maseczkę, która wpuszcza kropelki, a ich nie wypuszcza.

  Z jakiegoś dziwnego powodu lekarze ubierają do chorych na świrusa nie tylko maseczki.
 • @Oscar 09:44:32
  owszem, takie ceny były. Ja w styczniu 2020 zapłaciłem 11zł za 50 sztuk, po 22 gr sztuka. BFE > 95%
 • @władek 10:46:41
  Tak tak, a chirurdzy po operacji chodzą zaczadzeni i muszą tygodniami dochodzić do siebie.
 • @staszek kieliszek 23:02:50
  Najgorsze maseczki chirurgiczne zatrzymują 95% bakterii. Wirusów też sporo. Jak wiadomo, nabardziej przenikliwe drobinki, to nie są najmniejsze drobiniki, tylko takie po 0,3 um.
 • @Oscar 09:09:04
  Załóżmy, że mamy do czynienia z wirusem śmiercionośnym. Potrzymamy ludzi z miesiąc, dwa, sześć... i co dalej. Przecież zawsze pozostanie kilka osób zarażonych, którzy będą toto roznosić dalej. Może kilka tysięcy. I co? Kwarantanna od nowa?
 • @interesariusz z PL 11:06:59
  Po pierwsze: chirurdzy zmieniają maseczki podczas operacji co kilkanaście minut, po drugie z reguły nie zasłaniają nosa. I oddychają nosem- tym samym nie wdychają dwutlenku węgla który wcześniej z siebie wydalili!
  To że maseczki są toksyczne udowodniono dawno temu, poczytaj opinie lekarzy i naukowców na kanale youtube.
 • @Oscar 09:44:32
  odlatujesz coraz bardziej- niestety. Z pewnością zatem popierasz słowa tego doktorka z Białegostoku który stwierdził, że antyszczepionkowcy to ludobójcy... Mówię o tym psycholu na stanowisku co pokazuje się w tych jarmarcznych lumpach.
 • @władek 13:51:49
  wielu ludziom - emerytom, te nędzne 900+ odebrało zdolność logicznego myślenia. Jak łatwo ludzi przekupić.... Czy zatem możemy się dziwić , że chcą nas eksterminować gdy zarabią na tym jak Szumowiński miliony w 1dzień?
 • @zadziwiony 20:01:34
  Ze szczepionkami jest jak z żywnością ...
  Trzeba jeść by żyć w ogóle a jakość życia zależy od jakości pożywienia.
  Podobnie jest z piciem ... wody...
  Szczepionki też trzeba "jeść" by żyć zdrowo.
  ale...
  śmieciowe żarcie może ubocznie truć...
  brudna woda może ubocznie truć ...
  ..ujowa szczepionka może ubocznie truć..
  ale...
  Żarcie można zatruwać by ...tu dowolne teorie spiskowe..
  wodę można zatruć by ... tu dowolne teorie spiskowe...
  szczepionki można truć by ... tu dowolne teorie spiskowe..

  Jak widać jest za ... i przeciw... dla żarcia, wody, szczepionek .. ale i powietrza, ubrań, chemii w otoczeniu...

  Trucicieli trzeba ścigać i to ostro (zagrożenie na masową skalę).. ale z dobrodziejstwa żarcia, wody, szczepionek.. korzystać.

  Czyli szczególna kontrola żywności, wody szczepionek... powietrza ..chemii..

  Widać analogie ?
  i tego się trzymajmy...
 • @Oscar 20:22:44
  Z pewnością jesteś w stanie stwierdzić, że ta jest dobra , a ta szkodliwa. I wybierzesz dla siebie tę dobrą.... Podpowiedz skąd będziesz to wiedział
 • @zadziwiony 20:36:06
  gdybyś sam nie potrafił tego stwierdzić masz tutaj fachową pomoc w sprawie najnowszej szczepionki przeciwko koronie
  https://www.youtube.com/watch?v=ZID1v4_CrSs
 • Rewelacyjny tekst
  Ukazujacy stopien zniewolenia umyslowego mas.
  Rozmiekczali mozgi spoleczenstwom od 100 lat na masowa skale.
  Powoli gotowali zabe.
  A teraz z zaskoczenia wpdaja z gotowym systemem globalnego elektronicznego gulagu i ludzie poslusznie sami sie w nim zamykaja.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031