Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
441 postów 424 komentarze

drnowopolskiblog

dr nowopolski - Unikający stereotypów myślowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i świata

MISTYFIKACJA REALIÓW W NADCHODZĄCYM GLOBALNYM PORZĄDKU

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rzeczywisty jakościowy podział ukształtował się w pionie. W dole prowadzono politykę atomizacji społeczeństw, do tej pory głównie za pomocą elektronicznych platform społecznych.

Afera koronawirusa nadaje nowy wymiar globalizmowi. Dla pojęcia tego co się dzieje potrzebny jest nowy paradygmat.
 
 
 
  W kontekście społeczno-politycznym opis „poziomy” musi być zastąpiony „pionowym”. Dotychczas rozważano scenę polityczną od prawicy do lewicy, przy czym w miarę rozwoju struktur globalistycznych, różnice pomiędzy nimi praktycznie się zatarły. Oba te „skrzydła demokracji” popierały bariery: prawica „geograficzne” po linii granic państw i bloków, a lewica ideologiczne, np. w zakresie obyczajowym.
 
Rzeczywisty jakościowy podział ukształtował się w pionie, gdzie elity ściśle ze sobą współpracowały i to często wbrew formalnym tarciom pomiędzy ich państwami. Natomiast w dole prowadzono politykę atomizacji społeczeństw, do tej pory głównie za pomocą elektronicznych platform społecznych. 
 
Koronawirus dał temu trendowi nowy impuls. Wszystko zaczęło się od Chin, gdzie wybuchła jego „epidemia”. Czy była ona autentyczną, czy też zwykłą mistyfikacją, nie gra tu roli. Komunistyczne władze posiadały już doskonały system rozpoznawania twarzy, a w momencie „wybuchu epidemii” wprowadziły, uprzednio przygotowaną, aplikację mobilną, która kontrolowała przemieszczanie się poszczególnych osób i rzekomo, w zależności od potencjału zarażenia, wysyłała kolorowe kody na telefony: zielony, żółty lub czerwony. Czerwony oznaczał zakaz opuszczania konkretnego terytorium.
 
Konkurująca z Chinami Rosja wprowadziła w Moskwie elektroniczne przepustki na konkretne trasy (https://www.anti-empire.com/blacklash-inevitable-after-moscows-incompetent-rat-mayor-bungles-draconian-anti-flu-crackdown/ ). Jak widać na zdjęciu z wejścia do metro, gdzie gęsty tłum oczekiwał na sprawdzenie przez policję przepustek, władzom nie zależało na zmniejszeniu ryzyka sanitarnego, a jedynie totalnej kontroli ludności.
Przywódcy państw, regionów i wielkich aglomeracji uczestniczą w swego rodzaju konkursie na przyszłego władcę świata, demonstrując swe umiejętności w kontrolowaniu pospólstwa. Wydaje się, że w tym współzawodnictwie wygrywa sekretarz generalny KP Chin, towarzysz Xi, przed Putinem i daleko w tyle pozostałym Trumpem. I zapewne to jego wybiorą globalistyczne elity na administratora naszej planety.
Przegląd wprowadzonych już w różnych częściach świata systemów kontroli ludności, przedstawiono w najnowszej edycji portalu specjalizującego się w zagadnieniach nowego porządku światowego (NWO):
 
Ukoronowaniem tego będzie system „wiz sanitarnych”, bez których podróże w ogóle nie będą możliwe. Opracowała go już Światowa Organizacja Zdrowia (WHO). Tak więc wyjście z domu odbywać się będzie za specjalną przepustką, podróże z „wizą sanitarną”, a tych którzy złamią „przepisy sanitarne” na dowolnej długości kwarantannę skierują odpowiednie „patrole infekcyjne”. Pełna wolność i swoboda, no pod warunkiem, że nie stwarza się „groźby zarażenia”. A gdyby ludziom zachciało się asocjować, to wystarczy wyłączyć, prąd. Internet przestanie działać i możliwości samoorganizacji znikną wraz z nim.

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog 

KOMENTARZE

 • @ Autor - 5*
  DK
 • //Internet przestanie działać
  i możliwości samoorganizacji znikną wraz z nim//

  Będzie nudno ale świat się nie zawali.Nie znam,a obserwuję bacznie,ani jednego przypadku kiedy "samoorganizacja" jaką udostępnia internet posłużyła czemuś dobremu.ANI JEDNEGO.
  Jeśli coś mi umknęło to proszę o ewentualne przykłady.
  Sieci socjalne były nadaktywne podczas:"arabskiej wiosny",rozrób tureckiej opozycji,puczu anty erdoganowskiego,najazdu kolorowych uchodźców na Europę (2016),majdanu kijowskiego,rewolucji parasolek.To tak z grubsza.
  Poza tym tylko jeszcze dzieci i to małe,wierzą w wolność,niezależność i anonimowość internetu.Po zeznaniach Zucermana przed Senatem (2018) nikt nie powinien mieć na ten temat złudzeń.
  Internet jest anglosasem na służbie amerykańskich służb specjalnych przez które został obmyślony i wdrożony i monitorowany.
  Autor udaje że tego nie wie? czy faktycznie nie wie?
  https://www.theguardian.com/world/2014/apr/24/vladimir-putin-web-breakup-internet-cia
 • Świat się zmieni ale chyba inaczej.
  III wojna też zimna światowa toczy się o wyzwolenia świta spod dominacji dolara i globalnej mafii żydowskiej.
  To globalna mafia żydowska narzuca światu "zasady" które czynią świat niewolnikiem mafii żydowskiej.
  Państwa które nie przyjmują po dobroci zwierzchnictwa mafii są brutalnie atakowane najpierw zbrodniczym embargiem a potem wprost militarnie.
  Tylko Rosja (Putina) i Chiny potrafią się bronić przed tym zagrożeniem.
  Mniejsze państwa są bez szans przeciwko najemnym psom mafii takim jak NATO.
  Wojna toczy się przede wszystkim o uwolnienie od dominacji, władzy mafii USA oraz UE. To kluczowe twierdze mafii.
  Jak to się uda to NATO czyli siły zbrojne mafii się rozlecą.
  Już udało się podzielić UE i USA.

  Epidemia koronawirusa jest stymulatorem załamania się gospodarczego mafii na świecie. Mafia stoi na dolarze i na ropie..i na wielu innych globalnych produktach (SWIFT, windows, fejs...google, Amazon..)
  Załamanie w gospodarce to załamanie na ropie ..a to oznacza upadek łupków w USA, upadek najsilniejszego ekonomicznie wasala USA czyli Arabii Saudyjskiej...
  Po przewrocie w AS na bliskim wschodzie nastąpi pokój.. a terroryzm nie zasilany miliardami dolarów z AS i dostawami broni z krajów NATO (i wspólników typu Ukraina) szybko zniknie.

  Upadek dolara już się dokonuje bo kraje przechodzą na handel walutami narodowymi... dolar ma coraz mniejsze przełożenie na towary a dolarów jest coraz więcej w obiegu (drukarki FED)
  Dolar się zdewaluuje wg mnie tak ze 100 razy i wtedy będzie znowu odpowiadał wartości towarów i usług na rynkach które obsługuje.
  Krach gospodarczy i epidemia doprowadzi do rewolucji w USA i będzie to rewolucja socjalistyczna bo ludzie w USA już znowu wiedzą co to znaczy głód, bezrobocie, brak opieki medycznej..brak szans na edukację i jawna niesprawiedliwość społeczna na tle kultu bogactwa.

  To czego trzeba by zniszczyć dyktaturę mafii żydowskiej to nacjonalizacja globalnych koncernów które są fundamentem siły ekonomicznej tej mafii (oraz likwidacja FEDu).
  Jak tak się stanie to mafia przestanie być groźna dla świata.

  A zaciskanie kontroli nad obywatelem to proces technologiczny nie polityczny. Obywatel może gadać z całym światem i obserwować cały świat online a władza może obserwować obywatela wszędzie ..
  To tylko technologia... tego nie da się zatrzymać..
  Za chwilę pojawią się metody genetycznego ulepszania ludzi...
  tego też się nie da zatrzymać...
  a to niebezpieczne bo genetycznie "lepsi" wprowadzą kolejną falę "rasizmu" i szybko przejmą władzą nad światem...
  To będzie powtórka z mafii żydowskiej ...
  ta też jest rasistowska ... podobnie jak naziści.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031