Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
441 postów 424 komentarze

drnowopolskiblog

dr nowopolski - Unikający stereotypów myślowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i świata

COVID-19 i inny zachodni cymes

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Największa potęga przemysłowa świata, w bardzo krótkim czasie może przekształcić się w PRL okresu stanu wojennego, gdzie ludzie toczą dziś w sklepach bitwy nawet o papier toaletowy.

W miarę coraz gwałtowniej postępującego rozpadu „nowego porządku światowego” (NWO), destabilizuje się też globalna sytuacja w każdej bez wyjątku dziedzinie.
 
Nowopowstały komunistyczny konglomerat Chin i zmutowanej do formy II Żydokomuny (ZSRR bis) Rosji, nie ustabilizował się jak do tej pory.  
 
Jak iluzoryczna jest potęga tego tworu, pokazują egzotyczne sojusze Kremla z państwami należącymi do innych kręgów kulturowych, cywilizacyjnych i rasowych, takich jak Indie, Turcja, Iran, itp. Przykładowo, polityczna, gospodarcza i militarna współpraca z Turcją nie przetrwała nawet roku i przerodziła się, jak na razie, w ograniczony konflikt militarny (https://news.antiwar.com/2020/02/27/russian-airstrikes-kill-at-least-34-turkish-soldiers-in-syria/),ale już niosący śmierć dziesiątkom żołnierzy obu stron.   Amerykański atak biologiczny COVID-19 na Chiny (https://wordpress.com/block-editor/post/drnowopolskipolskapanorama.home.blog/193) wstrząsnął ich potęgą gospodarczą, ukazując dobitnie, że największa potęga przemysłowa świata, w bardzo krótkim czasie może przekształcić się w PRL okresu stanu wojennego, gdzie ludzie toczą dziś w sklepach bitwy nawet o papier toaletowy
 
Powyższe nie oznacza oczywiście, że Zachodnie Imperium Zła (USA & wasale) uzyskuje przewagę w tych globalnych zmaganiach. Prawda o tym zaczyna się nawet przebijać do totalnie propagandowych korporacyjnych amerykańskich mediów, gdzie na jednym z głównych kanałów telewizyjnych Fox News, wiodący komentator Tucker Carlson (https://youtu.be/iruf0Qc7saw)
konstatuje całkowity upadek USA, w każdej bez wyjątku sferze i obarcza zań winą zdegenerowane oligarchiczne „elity” tego państwa.
Jeszcze dobitniej wyraża się o sprawach Zachodu znany niezależny analityk gospodarczy Max Keiser, który w najnowszym odcinku swego programu „Keiser Report” (https://youtu.be/0ja8Z6f4Tz0)  
ukazuje gospodarczą i społeczną śmierć Stanów Zjednoczonych, a w dalszej kolejności ich europejskich wasali. Podkreśla on, że obecny kryzys zawiązany z wirusem COVID-19, obnażył prawdę o całkowitym rozczłonkowaniu sfery finansowej, w której pławią się „obłąkane sfery globalistycznej oligarchii finansowej” i realnej gospodarki światowej. Podczas gdy „supply chain” odpowiedzialny za  światową produkcję i dystrybucję, niezbędnych do fizycznej egzystencji Ludzkości, dóbr materialnych, został poważnie nadszarpnięty z powodu chińskiego kryzysu epidemiologicznego, „rynki finansowe”, a co za tym idzie ich żydowscy właściciele, nie wykazują większego stresu z tym związanego , delektując się nadal  „pomnażaniem bogactwa”, wyrażonego w wirtualnych, elektronicznych pieniądzach, których zarówno koszt „produkcji”, jak i autentyczna wartość są dokładnie równe ZERU. 
 
Jak słusznie twierdzi autor, system gospodarczy oparty na tak obłąkanych zasadach, nie może przetrwać obecnych przeciążeń związanych z narastającym globalny chaosem we wszystkich dziedzinach życia społecznego. Tak więc, wydaje się pewnym, że kompletnie zdeprawowane społeczeństwa Zachodu, nie zdające sobie nawet sprawy z oblicza i skali zagrożenia, zakończą swoją żałosną egzystencję, a na ich miejsce pojawią się nowe, prymitywniejsze, ale za to mniej zdegenerowane cywilizacje.

 
Podobnie ma się sytuacja z III RP, pozbawioną narodowych elit, której władcy nie konstatują niczego poza swymi wąsko pojętymi interesami i taktycznymi przepychankami skierowanymi na maksymalne przypodobanie się swym patronom, czyli nie komu innemu, jak „obłąkanym światowym oligarchom”.
 
 
 
 
 
 

KOMENTARZE

 • wyklęty powstań ludu Ziemi :-)
  Wydaje mi się że nietórzy nie doceniają przebiegłości i wyrafinowania działań właścicieli globusa. Z powyższego opisu wynikałoby że mamy do czynienia z waleniem się w gruzy zamierzeń globalnych elit. Ale przecież podobne wrażenie mozna było też odnieść w okresach obu wojen światowych, rewolucji październikowej oraz zimnej wojny: jakieś dziwne sojusze, pakty, zdrady, agresje, bloki, współpraca mimo wrogości, dziwne źródła finansowania, itp pozornie chaotycznie wyglądające wydarzenia i decyzje. Do tej pory "historycy" próbują ułożyć to wszystko w trzymającą się kupy logiczną całość. I niestety nie da się. Bo tak miało to wyglądać: kontrolowany chaos i kamuflaż, aby zmylić wszystkich dookoła. Ale proszę popatrzeć na ten okres "chaosu" z dzisiejszej perspektywy i od razu widzimy kto zapanował nad nami, kto trzyma wszystkie sznurki i kogo nie wolno krytykować.
 • @Nibiru 18:48:05
  Obecna sytuacja jest nawet bardziej wielopłaszczyznowa niż w okresie dotychczasowych wojen światowych. Przykładowo felieton Tuckera, który krytykuje żydowskie elity, nie zauważa faktu, że obecny prezydent USA, tak mocno przez te elity atakowany, jest również głównym kundlem żydowskiego systemu globalnej władzy.

  Jakby jednak daleko nie zamotano dzisiejszej sytuacji, nie żyd (szatan) zadecyduje o jej rozwiązaniu, a Zbawiciel! Jak to się potocznie w II RP mówiło: „żydowskie krętactwa są tak wielkie, że sami żydzi w tych talmudycznych matactwach się gubią!”.

  Dlatego demonstracja fatalizmu w stosunku do rzeczywistości kreowanej przez żydów jest nie tylko wyrazem małoduszności, ale i nieroztropności.
 • Akcję z wirusem ukoronowanym
  przez samego Belzebuba zapodanego Chinom należy rozpatrywać pod względem priorytetów pupili szatana na teraz. Zanim o priorytetach to należy zapytać - czy akcja z wirusem jest prowadzona za zgodą ścisłych władz chińskich i czy władze te były obecne w sztabie światowego czarciego pomiotu - gdy ten planował tę akcję. Wracając do priorytetów - to głównym priorytetem jest likwidacja białej rasy i jej cywilizacji - a równolegle depopulacja o miliardy istnień. Ostatnim priorytetem jest kompletne odczłowieczenie człowieka i usytuowanie go poniżej muchy owocówki - aby stał się on uniwersalnym przedmiotem użytkowym dla czarciego pomiotu.
  Wniosek?
  Uważam, że Chiny/Azja dalej będą dostarczycielem wszelakiego dobra wyprodukowanego przez człowieka - tak aby w Europie czy USA nikt już nie umiał zrobić za jakiś czas nawet miotły czy gwoździa.
 • Bez paniki
  JKM/Wilkosz
  Do tej pory #koronawirus doprowadził do ponad 75 000 zachorowań i 2000 zgonów, głównie w Chinach. Ale to nic w porównaniu z grypą. W tym sezonie w samym USA grypa już spowodowała 26 milionów zachorowań, 250 000 hospitalizacji i 14 000 zgonów. Przestańmy panikować!
 • @demonkracja 21:38:27
  https://img.wiocha.pl/images/2/a/2aa04078d20b3deec25e9be0f2c7e07f.jpg
 • @jazmig 22:19:15
  Cały czas powtarzam , że w Polin tylko grypa zabija , Salute :)))))
 • Postęp jest także atrybutem „paraliżu postępowego”.
  .
  „całkowity upadek USA, w każdej bez wyjątku sferze i”

  jest czymś normalnym w rozwoju wiodącego centrum globalnego imperium, los W.Brytanii był dość podobny, aczkolwiek do jej rozkładu przyczyniły się także wojny globalne nazwane z braku pojęcia globalizacji światowymi.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/globa/

  „obarcza zań winą zdegenerowane oligarchiczne „elity” tego państwa ”

  Te „ oligarchiczne „elity” ” traktują opanowane przez nie kraje/krainy jak swój łup, który starają się eksploatować, ich zarządcy, którzy otrzymują prawo do eksploatacji społeczeństwa jedynie na okres tzw. kadencji, muszą się spieszyć z rabunkiem, aby jak najlepiej wykorzystać przyznany im okres eksploatacji.

  Wspomniane wyżej zbrodnicze „elity” przygotowały już dalsze etapy „rozwoju” swego szaleństwa, nazywanego przez media postępem.
 • @rabszak 22:21:39
  Tak - takie antidotum - to jet to!
 • @jazmig 22:19:15
  Zasadność paniki wynika z twoich danych. Podziel ilość zgonów przez ilość zachorowań. Okazuje się że ilość zgonów w przypadku tego korona jest o 3 ( trzy ) rzędy wielkości większa, czyli około tysiąc razy. Gdyby ten wirus rozprzestrzenił się tak jak grypa ( czyli doszło do podobnej ilości zachorowań ), to zebrałby potężne żniwo śmierci. A taki scenariusz jest bardzo prawdopodobny, najbardziej prawdopodobny. Nie do końca wiadomo jak on się roznosi, przenosi, rozprzestrzenia. Na pewno potrafi ekspandować mimo zabezpieczeń, przenikać zabezpieczenia. A do tego nie mamy szczepionki i nie mamy lekarstwa na niego.
  Co pozostało? Nie lekceważyć, twardo blokować jego rozprzestrzenianie, grać na czas, grać o czas. Może za pół roku czy rok coś na niego się wynajdzie.
 • To są pocieszające informacje.
  "...kanałów telewizyjnych Fox News, wiodący komentator Tucker Carlson (https://youtu.be/iruf0Qc7saw)
  konstatuje całkowity upadek USA, w każdej bez wyjątku sferze i obarcza zań winą zdegenerowane oligarchiczne „elity” tego państwa.
  Jeszcze dobitniej wyraża się o sprawach Zachodu znany niezależny analityk gospodarczy Max Keiser, który w najnowszym odcinku swego programu „Keiser Report” (https://youtu.be/0ja8Z6f4Tz0)
  ukazuje gospodarczą i społeczną śmierć Stanów Zjednoczonych, a w dalszej kolejności ich europejskich wasali. Podkreśla on, że obecny kryzys zawiązany z wirusem COVID-19, obnażył prawdę o całkowitym rozczłonkowaniu sfery finansowej, w której pławią się „obłąkane sfery globalistycznej oligarchii finansowej” i realnej gospodarki światowe...
  "
  Widać że już nawet w USA dostrzega się problem zdegenerowanych elit żydowskich (globalna mafia żydowska)
  A w USA widać wyraźniej niż z perspektywy Polski.

  Teraz byle iskra wywoła eksplozję społeczną w USA która zmiecie globalną mafię żydowską w USA w Europie i na świecie..w tym w Polsce, na Ukrainie, w Rosji.. a nawet w Izraelu..

  Świat się radykalnie zmieni..upadną żydowskie międzynarodowe wydmuszki
  (media, organizacje międzynarodowe z ONZ włącznie)
  a na ich miejsce trzeba będzie stworzyć od zera nowy ład Światowy.
  Ten ład będą tworzyły Rosja, Chiny, Indie, Brazylia, Niemcy, Francja...
  USA nie bo będzie w trakcje rewolucji socjalistycznej.
  Izrael zostanie wchłonięty przez Syrię podobnie jak Liban i Jordania.
  Powstanie wielka świecka demokratyczna Syria pod patronatem Rosji zaprzyjaźniona z Iranem.
  Arabia Saudyjska zostanie ucywilizowana na demokrację...
  najlepiej przez włączenie jej w skład Iraku.
  Irak i Syria będą w sojuszu a może i zdecydują się na federację.
  Kolonialne sztuczne podziały zostaną cofnięte do naturalnych historycznych granic.

  W Polsce mafia nagle zniknie i trzeba będzie nowych wyborów tym razem już Polskich sił politycznych...będzie bałagan ..bo będą to wszystko nowe nieznane twory czasem dziwaczne...ale tak się rodzi wolność po 30 latach okupacji żydowskiej która zawdzięczamy solidaruchom oraz KK z JPII na czele.
 • WPS
  Żydo- anglosasi - których "cywilizację judeo-chrzescijańską" niby krytykując propaguje de facto @drnowopolski - próbują zarzadzać chaosem światowym i m.in. zaarchizować Chiny, Rosję, Bliski Wschód, a nawet co mniej pokornych " partnerów" europejskich. Ale aby, steorzyć kolejki ponoć nawet po papier toaletowy i ocet, to trzeba mieć sprzedajnych gnomów w rzadzie.
 • WPS
  Chiny dziedzicząc swoją tysiącletnią kulturę i mając doświadczenia z działań opiumowych żydo-chrześcijanskich misjonarzy potrafia wyciągnac wnioski. Niech zatem załgana głowa @drnowopolskiego nie boli i niech piluje swojego zaoceanicznego obozu koncentracyjnego, w ktorym może jedynie ubiegać się o funkcję niewolnika 1szej kategorii, bo funkce kapo są już rozdane wśród sławiących imię pana " antykomunistów"
 • @rabszak 22:21:39
  No tak, od dawna wiadomo, że kto pije i pali ten nie ma robali.
  Znalazłem przed chwilą mapę w mediach i... wynika z niej, że... należymy do trzeciego świata... nadal. Oto ona:

  https://r-scale-a0.dcs.redcdn.pl/scale/o2/tvn/web-content/m/p107/i/f1981e4bd8a0d6d8462016d2fc6276b3/2e536790-ead8-4f96-9717-b5f1fe05e85c.jpg?type=1&srcmode=4&srcx=0/1&srcy=0/1&srcw=1018&srch=2000&dstw=1018&dsth=2000&quality=80

  Może to dobrze?!?
 • Francis Boyle: „COVID-19, doskonała broń biologiczna”
  https://www.zejournal.mobi/index.php/news/show_detail/19442


  Profesor Francis Boyle , ekspert od broni biologicznej, wyjaśnia Continental Observer, że wirus COVID-19 jest bronią biologiczną, która wyszła prosto z amerykańskich laboratoriów.
 • @stanislav 13:33:10
  Chiny ze swoją tysiącletnią kulturą i mając doświadczenie z działań żydo-chrześcijańskich misjonarzy wyciągnęły takie wnioski, źe zamknęły cały naród w jednym wielkim obrocie koncentracyjnym.

  Ta sama masoneria, która zorganizowała rewolucję francuską i rewolucję październikową, utworzyła także Stany Zjednoczone, wniosek prosty jak drut, że ideologia komunistyczna, w zastosowaniu której pomordowano miliony ludzi, nie została wyczytana w starych księgach chińskich mędrców, a przyszła z graniczącego ZSRR, co było zresztą założeniem komunistów - podbić cały świat, najpierw „pokojowo”, a krąbrne pozostałości po prostu zmusić. Inna forma imperializmu, przed którego zachodniemu wydaniu ostrzegała komunistyczna propaganda.

  Doprawdy więc, nie ma się co podniecać wyższością Chin czy putinowskiej Rosji nad USA (czy odwrotnie), bo wszędzie, zawsze korzysta ta sama grupa ludzi, a reszta jest wykorzystywana jako „materiał ludzki” do roboty i do zutylizowanie w dowolnym momencie.
  Jeden z chińskich partyjniaków, nie pamietam jego stanowiska, juź kilka lat temu stwierdził, że trzeba zredukować populację ludności w Chinach, bo inaczej Chiny będą musiały zajmować tereny innych państw. Równie dobrze ten wirus mógł pojawić się w Chnach przy współpracy z Chinami, co nie dziwi, skoro laboratorium do produkcji broni biologicznej mieści się w centrum epidemii.
 • @Lotna 16:01:18
  100/100.
  Pozdrawiam spod zwałów śniegu.
 • @trojanka 15:03:48
  "
  Profesor Francis Boyle , ekspert od broni biologicznej, wyjaśnia Continental Observer, że wirus COVID-19 jest bronią biologiczną, która wyszła prosto z amerykańskich laboratoriów.
  "
  To już wiedzą chyba wszyscy na świecie...łącznie z solidaruchami w Polsce.
  USA otworzyło puszkę pandory.
  ..i chyba nie pierwszy raz .. poprzednie razy były jednak mniej szkodliwe.
  Jeżeli taka jest prawda to USA powinno zostać uznane za państwo terrorystyczne (a jest więcej powodów) i zdelegalizowane.
  Problem w tym że USA nie jest suwerenne i rządzi tam globalna mafia żydowska i to ona podejmuje kluczowe globalne decyzje.
  a decyzja o ataku biologicznym w zamiarze na Chiny (na Rosję nie udało się stworzyć efektywnego wirusa) który to atak okazał się atakiem globalnym na cały Świat...była globalna i musiała pochodzić z kręgów decyzyjnych globalnej mafii żydowskiej.

  Inny problem to nietykalność USA bo posiadają bron atomową.
  Jeszcze inny problem to problem humanitarny naród USA t naród idiotów raczej niż naród złoczyńców...to też ofiary globalnej mafii żydowskiej i jej globalnej propagandy piorącej amerykańskie mózgi od kolebki od kilku pokoleń.

  Mamy III wojnę Światową na razie Terrorystyczną (Mafia przegrywa dzięki Rosji), ekonomiczną (mafia przegrywa bo embarga nie są skuteczne) a teraz biologiczną (skutków boją się wszyscy na świecie stąd nerwowe ruchy anty epidemiologiczne)... wszyscy wiedzą że to atak biologiczny na Chiny...

  Dyrektor laboratorium w Wuchan okazał się być amerykańskim agentem (wiele lat pracował w USA)...
 • Światowa oligarchia to psychopaci, a nie obłąkani
  Duża róźnica.
  Max Kaiser zna się świetnie na finansach, ale niekoniecznie na żydomasonerii, która tym wszystkim kieruje. Finansjera jest spokojna, bo im - tym największym i najbogatszym - i tak nic się nie stanie, bo wiedzą, że z chaosu ma się wyłonić ich wymarzony nowy porządek świata, stąd co rusz apokaliptyczne wydarzenia, jak powodzie, tornada, susze, huragany, pożary, związany z tym nieurodzaj i głód, utrata dobytku, oczywiście także wojny i wszystkie zagrożenia z nimi związane, no a teraz „globalna pandemia” i być może załamanie dostaw z Chin, na których polega cały świat zachodni, czyli - kryzys gospodarczy.
  Obawiam się, że chaos i załamanie owszem, ma miejsce, tyle tylko, że są to działania zaplanowane i zamierzone.
  Szkoda, że tak niewiele osób nie zainteresuje się bliżej gemartią, bo żydomasoneria używa tego kabalistycznego kodu na codzień w mediach na całym świecie.
 • @Oscar 16:17:51
  cyt. "(Mafia przegrywa dzięki Rosji)"

  Oscarku, też przy weekendzie chciałbym mieć taki odlot. Zdradź proszę nazwę "specyfiku" i dawkowanie.
 • @vortex 11:39:22
  Polecam koronawirus w Polin . Salute :))) https://www.youtube.com/watch?v=BkJblbN6DPQ
 • @Oscar 16:17:51
  No może wiedza prawie wszyscy, ale część z tych prawie wszystkich ze znamionami opłacanych szeklami przygopoow, od dłuższego czasu bełkoce na forach, że JUESEJ są "niesłusznie" oskarżane przez ruską agenturę.A są niewinne jak i czyste jak łza.Dziwnym trafem ,jak na razie zaraza najbardziej /ilość ofiar/dotyka dwa kraje CHINY i IRAN!!!jakiś zbieg okoliczności taka precyzja??Rozniesienie wirusa to super łatwa do przewidzenia konsekwencja!Głownie ma paść i zostać ubezwłasnowolniona gospodarka Europy ,Chin i Iranu.KTO skorzysta??
 • @Lotna 16:01:18
  Myślę, że COVID-19 nie jest jeszcze tą docelową bronią biologiczną, a raczej inicjatorem - który to ma wygenerować histerię i sprowokować społeczeństwa do chętnego poddania się obowiązkowym szczepieniom, w których to właśnie może być ukryta ta końcowa depopulacyjna bomba spreparowana przy pomocy inżynierii genetycznej i którą w sposób w pełni kontrolowany można zaaplikować tym "zbędnym"
 • @Nibiru 16:24:30
  Mafia zaatakowała Syrię przy pomocy najemników terrorystycznym ...
  Terroryści reprezentujący przecież interesy globalnej mafii przegrywają.. a główna zasługi w tym ma Rosja a ściślej jej lotnictwo, dostawy broni oraz kompetentne doradztwo wojskowe.
  To chyba nie ulega wątpliwości.

  Co ćpam ?
  Nic.. zewnętrznie.. organizm sam wewnętrznie produkuje taką pobudzającą fantazje chemię... a może mam trzecie oko ?
 • Dr Jerzy Jaśkowski: Chiński wirus ciąg dalszy – uderz w stół, a nożyce się odezwą
  http://biotalerz.pl/dr-jerzy-jaskowski-chinski-wirus-ciag-dalszy-uderz-stol-a-nozyce-sie-odezwa/
 • @trojanka 16:46:09
  Jesteśmy bezpieczni, niebawem będziemy mieli 20.000 sojuszników rządu rządzącego w Polin ,na karku!!wirus nie ma szans w Polsce!No way!
  https://t.co/D8ryQcfSuS?amp=1
 • @Oscar 16:36:28
  Szkoda, że ludzie tacy bystrzy jak Ty służą złu. :-(
 • @Nibiru 16:33:29
  Też tak myślę, ludzie jak barany będą się ustawiać w kolejkach, żeby otrzymać zbawienną szczepionkę, a może się skończyć podobnie jak z epidemią hiszpańskiej grypy, która zebrała żniwo głównie wśród zaszczepionych żołnierzy.
  Myślę, że wirus jest co najmniej tak paskudny jak N1H1 i kto na niego zachoruje, będzie miał długo kłopoty ze zdrowiem, o ile nie do końca życia, a przy okazji zmiecie trochę osób starszych i słabszych, choć równie dobrze może zniknąć wraz z nadejściem cieplejszych dni, diabli wiedzą, co oni wysmażyli w swoich kotłach. Wątpię, aby dziesiątki milionów miały umrzeć, ale z pewnością setki milionów będą panikować.
  Naukowcy stwierdzili, że wirus jest tak zbudowany, że jest niemożliwością, aby powstał w warunkach naturalnych.

  Tak czy inaczej, pod całą akcją podpisuje się najpotężniejsze ramię masonerii - rytu szkockiego. Tutaj jest krótko i treściwie na ten temat:
  https://youtu.be/9bOsk6enHVI
  (Trzeba szybko oglądać, bo kanał Zacha jest co rusz likwidowany, jak dotąd ze 20 razy). :))

  Pozdrawiam, również spod zwałów śniegu, na szczęście już trochę mniejszych.:)
 • @Lotna 17:05:16
  To jest jakaś poszlaka, ale jak w sposób naturalny powstają wirusy, to tego nikt nie wie. Nikt nie wie skąd ta szkodliwa informacja w cząsteczce białka bierze się. A jedna z teorii mówi że przylatuje to z materią kosmiczną która trafia w Ziemię. Tę Ziemię.
 • @Nibiru 17:03:05
  //Szkoda, że ludzie tacy bystrzy jak Ty służą złu. :-(//

  :-)))))))

  Przypomina mi się jak to mi kolega sympatyczny (tak, że mnie na zawsze zbanował z NEonu bo aż do tej pory) powiedział coś w rodzaju (cytuję z pamięci): Uważaj bo ja jestem na Ciebie za słaby, ale są inni" ... Cymes.
  Ale dobra... Nie wypominam przecież... Mleko się rozlało... Lincz nastąpił...
 • @Nibiru 17:03:05
  Dzięki...
 • @Nibiru 17:03:05
  Ty, ale powiedz... Zmałpowałeś czy zpapużyłeś?
  http://zawisza.neon24.pl/post/153347,paleolityczna-pornografia
  Patrz: ostatnie komentarze.
  :-)
 • @Oscar 16:36:28
  Prawdopodobnie masz tylko dwoje oczu, tylko źe szeroko zamkniętych.

  Tam na górze, to są tylko kłótnie w rodzinie, czyja wersja - czy noworadziecki nowy ład czy NWO, czy wersja rosyjska, czy zachodnia ma zapanować. Kluczowe słowo: najwyżej - bo i to nie jest pewne, a i tak niewielka to różnica.
  Natomiast masy mają się podniecać, jak na meczach sportowych futbolu amerykańskiego, które zresztą też są ustawione, a jak co, to z wielkim patriotyzmem oddać życie na wojnie, której zawsze zwycięzcami są ci, którzy te wojny wywołują, planują, organizują i finansują.

  Myślenie w kategoriach: Rosja - USA, wschód - zachód, nie różni się niczym od myślenia prawica - lewica, czy PiS - PO. Ci na dole podniecają się i kłócą oglądając, a często ginąc w imię wydarzeń dziejących się na SCENIE politycznej; ci na górze śmieją się w kułak i liczą forsę.
 • @Nibiru 17:03:05
  zło ale i dobro to pojęcie mocno względne.
  Każdy ma swój zestaw zła i dobra...

  Czy jak lisek morduje ptaka to jest zło bo morduje czy dobro bo nakarmi małe liski ?
  A rybak jak złowi rybę to dobro czy zło .. zależy czy na to patrzymy od strony rybak czy ryby.
  A jak kapitalista dobrze zarobi na pracy swoich pracowników i naiwności klientów.. to zło czy dobro ?

  Mam swój zestaw pojęć zła i dobra .. i promuje dobro a potępiam zło zgodnie z własnym zestawem wartości.
 • @Franek Ganek 17:16:56
  Bo niby jest różnica... Doczytałem w słowniku... Na świadomie i nieświadomie rozróżniono...
  :-)
  Odpowiesz?
  Ja prosie...
 • @Lotna 17:22:14
  O, siema gruba! ;-) Odfochałaś się już?
 • @Lotna 17:22:14
  Dobrze to napisałaś.
  Ale konkretne przypadki można oceniać w pewnych kategoriach?
  Nie musisz odpowiadać...
 • Koronowirus jest groźny choć zabija tylko ok 2% zarażonych.
  Zagrożeniem jest wysoka zaraźliwość wirusa i chyba odporność na przeżycie poza środowiskiem biologicznym..
  I tego się boją politycy odpowiedzialni za zdrowie na całym świecie.
  Ten wirus może zarazić wszystkich albo prawie wszystkich ..
  a to globalnie oznacza śmierć na całym świecie 2% populacji czyli ok 100 mln ludzi z tego w Chinach ok 30 mln ludzi.

  Policzcie sobie sami ile ludzi umrze w każdym kraju jeżeli epidemii nie da się zdusić...
  a po przekroczenie określonej ilości zakażeń wirus eksploduje jak bomba atomowa (przekroczy masę krytyczną).. wtedy nie wystarczy szpitali..maseczek, lekarzy ..
  Pewnie tylko KK zaciera ręce ...tyle zgonów to gigantyczny biznes cmentarny.
  W Polsce to ok 600 tys dodatkowych zgonów... x 4 tys dodatku pogrzebowego = 2 400 milionów z kasy państwa..
  a i ZUS odetchnie bo będą to głównie emerycie...
  ogólnie wirus poprawi strukturę wiekową w takich krajach jak Polska, Europa...

  To tylko krakanie i matematyka...
 • @Franek Ganek 17:25:14
  Franiu! Już odpowiadam. Nieświadomie, gdyż w/w notkę wraz z komentarzami przestałem "śledzić" mniej więcej gdy było ich połowę (brak czasu na wszystko).
  PZDR
 • @Nibiru 17:37:21
  Dziękuję serdecznie o śmiercionośny, Nibiru.
  Ja nie czytałem prawie nic a tylko sprawdzając komenty w prawej rubryce na głównej zauważyłem Twój jakże cenny wpis. Wróć - jakże dobry wpis.
  Ale szybko żeś znalazł odpowiedź, że "nieświadomie"... Chyba wiesz przynajmniej, że to pisałeś?
  PZDR
 • @Lotna 17:22:14
  Wiem, wiem... Nie lubisz gdy ktoś pisze o Bogu... Pamiętam jak mówiłaś, że tu nie miejsce (na NEonie) na rozmowy o Wszystkim...
  Skąd to się bierze?
 • @Oscar 17:24:46
  cyt.: "zło ale i dobro to pojęcie mocno względne."

  Oscarze, to zależy od rodzaju posiadanej świadomości. Byty żyjące na Ziemi mają ją zaimplemetowaną w różnym stopniu. U zwierząt i nawet niektórych ludzi jest ona na poziomie instynktów (niestety tak to zostało zorganizowane). Ale większość ludzkiej populacji ma rozwiniętą świadomość w stopniu pozwalającym na doświadczanie uczuć wyższych i bazującego na nim kodeksu moralnego. Tu już działania swoje oraz innych można rozróżniać w kategoriach dobra i zła. Zwierzęta i niektórzy ludzie zabijają aby wykarmić siebie i rodzinę, nie robią tego dla samego zabijania i nie odczuwają przy tym przyjemności. Po prostu mieszczą się w tym najniższym stopniu rozwoju świadomości. Wyobrażasz sobie jak by wyglądał świat gdyby wszyscy tak postępowali (jakaś dżungla). Niestety, niektóre patologiczne osobniki bezczelnie wykorzystują sytuację, że większość posiadająca tę już czysto ludzką świadomość zorganizowała się w cywilizację bazującą na moralności i podstępnie żeruje na innych stosując prawa dżungli.
 • @Franek Ganek 17:45:33
  Nikomu dziś nie popuścisz? Przestań zaczepiać przechodniów! :-)))
 • @Lotna 16:01:18
  Żydowsko-watykańska( judeo-chrześcijańska) perfidia polega na tym, aby rozbić naturalne struktury społeczne kształtujące się całymi wiekami, a nawet tysiącleciami i pozostawić przestraszoną ( niby wolną i będącą uosobieniem ducha personalizmu) jednostkę przed wszechmogącym, zazdrosnym o wyłączność i mściwym Bogiem - ewoluującym od Boga słowa ku Bogu mamony. Dlatego wszelka formy wspólnotowej pracy i twórczości - dające owoce przeznaczone na doskonalenie życia tych wspólnot, a nie na składania ofiar Bogu, do którego pośrednikami mają być zawsze " elity kapłańskie i wybrani mężowie - uczeni w piśmie" - będą zwalczane jako bałwochwalcze, pogańskie, w we współczesnej mowie elit pieniądza i niewidzialnej ręki rynku, nazywane będą komunistycznymi.

  Te setki milionów pomordowanych istnień ludzkich, to głównie istoty pomordowane (bezpośrednio lub przez agentów) w ostatnich 600 latach dziejów ludzkości przez uzbrojonych, bezwzględnych i cynicznych misjonarzy " wolności, personalizmu i demokracji ".
  W Chinach jest tak jak w wielu innych krajach na świecie wielu ludzi złych, skorumpowanych i łasych na obietnice przynależności do " elity światowej", jest ich nawet więcej niż w innych krajach, gdyż populacja jest niezwykle liczna. Na szczęście jednak ( dla innych walczących o suwerenność narodów) także liczna i bardzo doświadczona błędami swojej przeszłości jest także grupa chińskich patriotów własnych prowincji, ale także elita myśląca o całości spraw państwa chińskiego.
  Z chińskimi sprzedajnymi partyjniakami na szczęście na bieżąco się walczy bezwzględnie, co zalecam także Polakom.
  Amerykanie natomiast, którym uroiło się być za podszeptami ich " syjonistyczno-anglosaskich" elit, panami świata - muszą ze swoimi nadzorcami zrobić porządek we własnym zakresie, ale nie kosztem innych narodów, i za cenę ich cierpień.
 • @Lotna 17:05:16
  Ta szkodliwa propaganda o karnym stawianiu się do szczepień, to jeszcze jedna perfidna gra tych niby opozycjonistów, którzy wpychają Polakom do głowy urojone bajki anglosasko-syjonistycznych i socjoinżynierów.
 • @Nibiru 18:02:56
  Mówisz w swoim imieniu czy za innych?
 • @Franek Ganek 18:59:24
  Boję się przyznać, bo chyba wiem do czego zmierzasz. Cokolwiek powiem może być użyte przeciwko mnie. Żądam adwokata z urzędu :-)
 • @Nibiru 21:35:00
  //Żądam adwokata z urzędu :-)//
  Ja jestem.
 • @Franek Ganek 22:15:46
  Z którego urzędu jesteś ? :-)
 • @stanislav 18:51:17
  Widzę, źe wprowadzasz swoją własną definicję komunizmu. Ja mówię o pomordowanych Chińczykach po rewolucji, czyli w XX wieku, a nie w ciągu ostatnich 600 lat. Jak widać, talmudyczną logiką można wszystko postawić na głowie. Chiny przodują w zakładaniu obozu koncentracyjnego na własnym terenie, ale to jakiś Bóg jest temu winny, którego twórcy komunistycznych łagrów całkowicie odrzucili, natomiast system komunistyczny w Chinach przerobiony na krwiożerczy kapitalizm jest dobry. Widzę, że niektórym już nic nie pomoże, żeby przejrzeć na oczy.
 • @stanislav 18:54:08
  „Ta szkodliwa propaganda o karnym stawianiu się do szczepień, to jeszcze jedna perfidna gra tych niby opozycjonistów, którzy wpychają Polakom do głowy urojone bajki anglosasko-syjonistycznych i socjoinżynierów.”

  Cóż za bełkot. Zobaczymy, co się okaże szkodliwą propagandą, jeśli zostanie ogłoszone wynalezienie szczepionki i ludzie będą nakłaniani do jej przyjęcia. Zobaczymy, jak szerokie masy się sprzeciwią przymusowi szczepień. Najłatwiej będzie zaszczepić żołnierzy w czynnej służbie wojskowej, oni raczej nie będą mieli wyboru. Już raz tak było, podczas grypy hiszpańskiej, kiedy to szczepionki przyczyniły się do jej rozprzestrzenienia.
  @stanislav, @Rzeczpospolita i @Berkeley pewnie pierwsi staną w kolejce, jak na karnych komunistów przystało.
 • @Lotna 23:09:45
  cyt.: "@stanislav, @Rzeczpospolita i @Berkeley pewnie pierwsi staną w kolejce, jak na karnych komunistów przystało."

  Oni pierwsi postarają się (lub już mają obiecane) zwolnienia od przymusu. To są szczwane lisy w służbie NWO. Nie doceniasz ich. W komunie też mieli przywileje: nie szli do wojska z poboru, dostawali posady politruków, pierwszych sekretarzy, cenzorów, sędziów, prokuratorów, generałów, admirałów, profesorów, docentów i doktorów na uczelniach, itp. Wiedzą z której strony jest chleb posmarowany. Tylko próbują duraczyć tłumy. Takie ich zbójeckie prawo.
 • @Nibiru 23:45:14
  Nibiru, szkoda, że cię nie spotkałem w swojej kompanii, bo kazałbym ci czyścić kible aż zmądrzejesz. Ale ty pewnie przezornie miałeś grupę C niedojdo?!
 • @Lotna 23:03:09
  Lotna, bezlotna najchętniej kazałaby nam walczyć za wolność Ujgurów po trupach milionów Chińczyków, tak jak poleci pan z Capitolu ?!
 • @Lotna 23:09:45
  Tobie radzę się zaszczepić w pierwszej kolejności, bo widzę poważne oznaki choroby :))) dzisiaj widziałem zdjęcie takiej pokręconej w maseczce w samolocie i w rękawiczkach jednorazowych. Schizole jeszcze trochę, a opanują świat.
 • @Lotna 23:09:45
  "Człowiek z przyszłości, który wywołał drobny efekt motyla"

  https://i.redd.it/is5zczuodxj41.png

  https://www.reddit.com/r/Polska/comments/fbiviu/cz%C5%82owiek_z_przysz%C5%82o%C5%9Bci_kt%C3%B3ry_wywo%C5%82a%C5%82_drobny_efekt/
 • @stanislav 03:00:29
  cy.: "Nibiru, szkoda, że cię nie spotkałem w swojej kompanii, bo kazałbym ci czyścić kible aż zmądrzejesz. Ale ty pewnie przezornie miałeś grupę C niedojdo?!"

  NKWD wyłazi z ciebie na każdym kroku. FYI: Kategorię miałem A i służyłem w jednostce liniowej w pułku czołgów. Z trepów podobnie jak z milicjantów był niezły ubaw, bo to były najprymitywniejsze tłumoki. Tyranizowaniem innych próbowały kompensować sobie mizerię intelektualną.
 • @Nibiru 22:21:34
  //Z którego urzędu jesteś ? :-)//
  Z Bożego.
 • @Franek Ganek 16:33:39
  A masz na to jakiś papier? Sam wiesz jakie taraz mamy czasy: nikomu nie można ufać. :-)
 • @Nibiru 16:41:25
  Jak nikomu?
  Ja jestem.
  A papier też by się znalazł... Trzeba by poszukać na plebanii.
  A właśnie plebania to od plebsu chyba pochodzi...
 • @stanislav 03:04:38
  Nie napręża się tak, bo ci żyłka pęknie.
 • @1abezmetki 08:33:12
  Tak, słyszałam o tej książce.
  Nasi ulubieńcy planują na wiele lat wprzód.
 • @Nibiru 16:20:54
  Ten okaz trepa chciałby zostać........prezydentem!
  To by dopiero było!
  Polska by miała muszle klozetowe najczyściejsze w całej Unii Europejskiej.
 • @Nibiru 16:20:54
  Nie należałem do " trepów"ale takiego niepełnosprawnego umysłowo tłumoka sam kazałbym przeczołgać żeby chciał do.mamy:))))
 • @Lotna 00:03:42
  Czyste toalety, to jeden z wyznaczników kultury danego kraju. Dopuszczenie Nibirudo czyszczenia klozetów, to istotny wkład w kulturę polską na miarę jego predyspozycji. Pani Lotna natomiast mogłaby dostarczać proszek do szorowania, co też byłoby istotnym wkładem, i wreszcie pożytecznym.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031